Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ha a 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha a 15 éves lányod egy nála 5-6 évvel idősebb sráccal járna?

Figyelt kérdés

A srác számodra nem ismeretlen, kicsit ismered őt de a szüleit jobban.

Nem drogos, nem balhés.

A kérdés az hogy el tudnád e fogadni azt hogy idősebb a lányodnál 5-6 évvel.


2011. febr. 12. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
El tudnám, de a 15 az még fiatal.
2011. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Én tuti megmondanám hogy ha ide beteszi a lábát bármiéle szándékkal a ány felé levágom a farkát és a szájába adom..


15éves lányomat nem hagynám hogy csak úgy kefélgesség akár milyen "jó gyerek" a barátja...

2011. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Adri244 válasza:

Ha ismrem a szüleit és tudom hogy nem balhés és hogy a lányom szereti plusz tudom azt is hogy nem tesz kárt a lányomban és vigyázz rá akkor elfogadom a lányom döntését hisz ha megtiltom neki annál jobban csinálja...

2011. febr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne....???

pláne ha ismered a srác családját nagyjából...

15....hmm neeeeemfiataaaaallllaz....hm....

:D

20%F

2011. febr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
15 kissé fiatal, de mivel ismerem a fiút, és a családját, azt mondanám, hogy OK.
2011. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Más a lány apja szemszögéből, és más az, hogy járnál-e 15éves csajjal 20-21éves srácként..
2011. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen,mert sokkal felelőségteljesebb,mint egy vele egykorú,aki tényleg csak tapasztalatot akar gyűjteni.

A járás,meg a fekvés nem ugyan az.És szerintem ezt meg lehet beszélni mindkettőjükkel.

2011. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
elfogadnám, ha tudnám, hogy vigyáz a kislányomra, és rendes srác. De azért 21 felett ne legyen:D
2011. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%

Kedves Kérdező!

Én ennyi évesen 25-26 évvel idősebb srácokkal jártam. A szüleimet nem zavarta.

Üdv.: 16/L

2011. febr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen 21 éves pasival jártam. 18 évesen 32 évessel... miért? mert értelmes pasit kerestem. nem találtam. De ha megtiltották volna, akkor jobban csináltam volna, persze nagy hülyeségeket. Szerintem ez inkább arról szól, hogy mennyire érett a lányod, megbízol-e benne. Én a kortársaimban nem bíznék szülőként, hülye pitsák... de én sose csináltam meggondolatlant. megbíztak bennem.
2011. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!