Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az iskolai közösség miatt el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az iskolai közösség miatt el kell mennem a suliból, mert kezdett boldogtalanná válni a kapcsolatunk a sok bunkó miatt. Vajon tönkremehet a kapcsolatunk az iskolaváltás miatt is?

Figyelt kérdés

Szóval.

Én 16 éves vagyok, a barátnőm pedig 17. Mindketten 10.esek vagyunk, 9. félévnél ismertük meg egymást, és most leszünk 17-én 1 évesek. Mikor elkezdtünk járni, az osztályban, sőt az egész iskolában nem nézték ezt jó szemmel, nem tudom miért. Elkezdtek civakodni velem, szivattak, stb, és mára már addig fajult a helyzet, hogy a semmiért is verekedni akarnak velem. Ezért kedden úgy döntöttem hogy én már ma nem megyek be a suliba. Sajnos az is kérdéses, hogy felvesznek-e valahova, jelen pillantban még hivatalosan ebbe a suliba járok, holnap és holnapután intézzük az újat. Tulajdonképpen mindketten nagyon közel lakunk a sulihoz, és egymáshoz is (7 perc nyugott séta). A barátnőm a suliváltás miatt rengeteget sír, mert már nem lesz minden ugyanolyan (nem tudunk néha együtt menni, együtt hazajönni). Egyébként minden nap találkozunk, és kb. 2-3 órát együtt vagyunk.

Szerintetek rámehet erre az egészre a kapcsolatunk?

16/F


2009. febr. 11. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

szija

Elöször is sajnáltaosan hallom (olvasom)azt ami veled(tek) történik. Sajnos ilyen idős korban még elég infantiliseknem a gyerekek, és ezért is cikizhetnek, vagy tették azt amit...Nem biztos hogy rámegy a kapcsolatotok, hiszen a leitak alapján ugy veszem ki hogy szeretitek egymást, látam már hasonló esetet ahol megmaradtak, de sajnos a kor miatt szét is mehettek, hiszen ebben a korban még kiváncsi az ember, érdeklődő tapasztaltlan, és bármi megeshet, de mivel irtad h közel laktok egymáshoz, anyira nem hiszem hogy nagy a baj hiszen csak areggel és délutáni haza jövetelet kell kiiktatni, és legalább suliban nem kaptok negativumokat van benne jo is... a legjobbakat kivánjuk nektek a párommal 18/l

2009. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd meg és ne félj tőle! Nem fog tönkremenni! Legyél boldog! :) Velem is ez volt, csak mi egy osztályba jártunk és engem utált a csoport... Mellesleg lány vagyok (17)... A barátom 2 évig bírta, de aztán fontosabb let neki, amit a nem igazi haverok mondanak meg a menőség. Pedig tudom, hogy majd megveszett értem. :( Dehát, gyenge volt dönteni... :( Szóval te jól teszed! Közel laktok egymáshoz, így nem hiszem hogy lesz baj. A felnőtt párok sem dolgoznak mondjuk mindig egy helyen, és mégis van kacsolatuk... :) Hajrá
2009. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, hihetetlenül jólesik az együtt érzés! :) És tényleg nagyon szeretjük egymást!!!!! <3 <3 :)

Amúgy megfordult a fejemben, hogy az lenne a legjobb megoldás, ha elhagyom, de abba belehalnánk mindketten, és ráadásul ugyanúgy ki lennék fogva az egész suliban. :(

Sajnos itt már nem lehet megoldani a helyzetet, túl sok a... inkább nem mondom ki, milyen ember.

Egyébként nem nagyon örülök, hogy ő meg ott marad abban az iskolában... :( :( :(

2009. febr. 11. 15:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőd szép lány - biztosan az :) - akkor irigyek lehetnek Rád, amiért Téged választott, és ezért piszkálnak. Főleg így, hogy még egy évvel fiatalabb is vagy a lánynál - ez egyesek szemében tizenéves korban igen komoly "probléma". (Egyesek hülyén gondolkodnak, ez van.)

Megbeszélted már a kötözködőkkel, hogy tulajdonképpen mi bajuk van Veled? Nincsenek haverjaid, akik melléd állnának?

Tanáraid tudnak arról, miért akarsz elmenni az iskolából? Egy vállalkozó kedvű tanár, akit mindenki tisztel, csoportos beszélgetés keretében akár enyhíthet is a problémán.

Ha iskolát váltasz, ez a kapcsolatotokra nem lesz rossz hatással, főleg, hogy közel laktok egymáshoz. Délután, este, hétvégén annyit lehettek együtt, amennyit csak akartok! Ugyan már, hány olyan tizenéves pár van, ahol a lány és a fiú különböző iskolákba járnak? És ők mind szakítanak?!

2009. febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát tudom, hogy irigyek, és már nem egyszer beszéltem az Ofővel, és ő is azt látta megoldásnak ha úgy teszek, mintha nem érdekelnének. De ennek ellenére meg pont hogy még jobban csinálják... Szal már ő is csak ezt látja a legjobb megoldásnak... :(

A barátaim... nos ők hozták ki belőlem a végső elhatározást... Küldözgetik egymásnak a naplózott beszélgetéseinket, meg ilyenek!!!!!! Na most a helyemben ki az aki ezek után is maradna??? :(

2009. febr. 11. 17:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi van az osztályod dedó 2000 vagy mi hogy 17 éves fejjel lassan még ezt kell csinálni... ez nekik égő nem neked ... másik meg mond nekik hogy ha ő is összeszed 1 idősebb csajt akkor dumáljon vagy legalább szedjen össze 1et és akkor elgyne nagy a szája
2009. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15.08-as vagyok. Ne csodálkozz, nálam is ugyanazt csinálják, pedig 17-18 évesek! És 3 éve nem figyelek rájuk, és csak egyre jobban acsarkodnak.
2009. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

17:18-as kijavítanálak:

Nem dedó 2000, hanem paraszt 2000!!!

2009. febr. 11. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!