Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve vagyunk együtt a párommal. "Régebben"mindig bujtunk egymáshoz, puszi-puszi. Mostanában egyre ritkább. Mért?

Figyelt kérdés
Szeretjuk egymást,jol megvagyunk.Én nagyon bujos vgyok,de a párom mondta h pl mikor hozzá akarok bujni akkor mondja hogy ne már meg hogy ne "lógjak rajta.Régebben ez nem volt baj.kérdeztem hogy mi van nem szeretsz már és azt mondta h de csak nem kell mindig egymáson lógni,de sztem nem is logok mindig rajta.Nem szeret már vagy mi van???
2011. febr. 14. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szeret csak nem akarja hogy mindig rajta lógj.


Magyarul neki a szeretet kimutatása nem az összebújásban nyilvánul meg.

2011. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

ez elég rosszul hangzik...

néhány ht múlva jön majd a "szüneteljünk"...:S

2011. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is lassan másfél éve leszünk együtt, és a párom férfi létére bújósabb mint én. Mindig is bújt, a mai napig mindig úgy kelt, úgy alszunk el, szóval nem tudom, de ha ő változna meg egyértelműnek venném, hogy már nem szeret, vagy van vkije. Én is egyből erre gondolnék, úgyhogy lehet benne vmi. Vki nem változik csak úgy meg, kell lenni oknak. 23L
2011. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az hogy egyáltalán nem bujik,csak azt furcsálom hogy mondja hogy ne olelgessem meg puszilgassam mar annyit!!!És ezt nem tudom hova rakni!!!Régebben ez nem volt baj vagy mi.23L
2011. febr. 14. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon bírnám és elviselném ha a nő állandóan rajtam lenne,mert jól esik évek múltán is és én ezt igénylem.Persze van aki nem.
2011. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondta hogy "másfél éve vagyunk együtt,ne puszilgassuk egymást annyira"kérdem én mért baj az.Nem szeret már vagy mi van??
2011. febr. 14. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!