Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi idő után gáz lenne újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő után gáz lenne újra felvenni a kapcsolatot? 16f

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves lány akibe nagyon szerelmes voltam a nyáron és ő is belém csak összevesztünk. Szeptember óta nem beszélünk.

El is felejtettem,de most 1 hónapja össze akart jönni egy 20 éves cigánnyal.

Akkor megint beleszerettem,mert jájöttem,hogy nem akarom,hogy másé legyen.

De összejött vele :(

Akkor megint úgy voltam vele,hogy dögöljön meg !!!! :'(

De most a lány dobta,mert rájött,hogy nem szereti és nem akar tőle semmit :) <3

És arra gondoltam,hogy nem feküdtek le szóval még szűz,és én is ráadásul szerelmes is voltam... akkor mégiscsak ő kell :$

Gáz lenne felvenni vele megint a kapcsoltaot ?

És ha igen akkor milyen indokkal ? =/


2011. febr. 17. 20:38
 1/7 anette_o ***** válasza:

Szerintem egyaltalan nem gaz...

Eleg valami egyszeru duma is asztan ha ugy erzed ..akor egyebbrol is beszelhetsz vele :D

2011. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaj de izgulok :$
2011. febr. 17. 22:40
 3/7 Izééékeh11 ***** válasza:
efyszerüen bexélj meg velel egy talit pl. hívd el kávézni "barátilag" és ezt többször ismételd meg pl. kövileg moziba hívod meg és utánna rájön h téged szeret
2011. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

dehogy lenne!

hívd el cukrászdába vagy valahova.

soksikert!:D

2011. febr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mondd el neki az igazat, hívd el valahová! Sok sikert!
2011. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hú és képes lennél lefeküdni vele úgy,hogy közben tudod h egy cig*nnyal volt előtted?:S huh....hagyd inkább...felejtsd el.
2011. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is pont ebben a helyzetben vagyok..Nekem is volt egy barátom akivel nyáron jártam , de összevesztünk..Azóta nem beszéltünk,de kb. egy hónapja újra beszélni kezdtünk egymással.Én tulajdonképpen nyáróta szerelmes vagyok belé soha nem bírtam elfelejteni, ő igen..de ez mostanra megváltozott! :)

15/L

2011. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!