Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez így a tavasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez így a tavasz közeledtével?

Figyelt kérdés
15 éves korom óta együtt vagyok a párommal. Ilyenkor tavasszal mindig bezsongok, vagy nem is tudom... Szóval eljárnék bulizni, kacérkodnék, pasiznék és szívem szerint szakítanék. Azért nem tettem idáig, mert nagyon szeret és mindig elérte, hogy ne szakítsak. De ez csak ilyenkor van mikor érzem hogy a jön a tavasz, nyár közepe fele elmúlik. Esetleg másnál is van így? 23L
2011. febr. 17. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Én ugyanígy vagyok,és kezdtem megijedni,de akkor mégsem vagyok egyedül. Egyébként én úgy vagyok vele, hogy ha rámjön ez az érzés,felhívom a párom és lehiggadok,ha pedig vele vagyok akkor szerencsére teljesen elmúlik ez az érzés:) 20/L
2011. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

8 év az szép ilyen korban, és veszélyes is...

Biztos önigazolást szeretnél, hogy kellesz más pasiknak is, mert ugye tini korod óta csak egy pasi szerzett meg.

Meg hát ennyi idő után már a szerelem sem dúl, és ha te sokszor akarsz szakítani, lehet már csak megszokásból vagy vele?

2011. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem bunkóságnak, de a mondás létezik:


"Itt a tavasz, dagad a f@sz!"

2011. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!