Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi? (kérdésed blablabla)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? (kérdésed blablabla)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe szerelmes vagyok, majd meg pusztulok érte. De beszélgetni egyáltalán nem tudunk, unalmas, alig várom hogy abba hadija, nincs témánk, de ha van is nagyon unalmas, sz@r. Minden kis hülyeségen "összekapunk", alig várom hogy befejezzük. De most akkor mi van? Hogy lehetek bele szerelmes? Mi van most? Lehet-e ennek jövője, összeszokunk majd?
2011. febr. 18. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

én is voltam már szerelmes olyan fiúba akivel igazából kettesben nem is tudtunk beszélgetni.

shit happens.

17/L

2011. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem szerelem!

Ha valakit szeretsz akkor a legunalmasabb téma is érdekelni fog. :D

2011. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azért két embernek mindig van közös témája, csak van hogy kicsit nehezebb megkeresni őket. Mi se tudunk beszélgetni sokszor a barátommal, pedig 2 éve együtt vagyunk és szeretjük egymást. Lehet hogy rövid távon nem olyan jó, de ha megvannak azok a tulajdonságai amik kellenek, akkor érdemes küzdeni :P
2011. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Állatira vonzódsz hozzá, nem vagy szerelmes belé
2011. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezek alapján amikt leírtál,nem vagy belé szerelmes.lehet h úhy érzed h az vagy,de hidd el h nem.én a pasim akkor is el tudnám hallgatni egész álló nap ha full unalmas dolgokról beszélne.és szeretek vele beszélgetni és van is témánk.
2011. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy belé szerelmes....
2011. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!