Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Léteznek még rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Léteznek még rendes lányok?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik szeretik, ha kedveskednek nekik, bókolgatnak, nem ez a bunkó stílus jön be. Meg, akik egy kapcsolatnál nem csak a szexre hajtanak, és nem is az az első dolog ami megtörténik köztük? Meg vannak még olyanok akik szeretik, ha kedveskednek neki, meg ha egy fiú aranyos?
2011. febr. 18. 23:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Igen léteznek!

Itt vagyok. A barátom pedig 1 hete dobott az exe miatt, aki kihasználta, lehúzta anyagilag, nem fogadta el az életét, a családját... Én mindent megtettem neki, az összes f@szságát eltűrtem, elfogadtam a rohanó életvitelét, kényeztettem, főztem rá, a lelkemet kitettem érte, cserébe ez a hála... hogy elküld, de mégsem. Most lógunk a levegőben. Elegem van :(

2011. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Utolsó! Fel a fejjel! Találsz magadnak rendes pasit! :)
2011. febr. 19. 17:27
 13/25 anonim ***** válasza:
kihaltak
2011. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:

nem hinném hogy kihaltak, ugyanis az előttem szólók között is legalább négyet ötöt találtam :D meg itt vagyok akár én is, sőt az egész oldal az ilyen lányok kérdéseivel van tele, hogy normális létére miért nincs még pasija és hogy hol találna... ahogy valaki már mondta, ez oda-vissza megy.

én is örülnék, ha összeakadnék egy ilyen fiúval, amire sajnos elég kevés az esély, de én reménykedek ;) legyél optimista :D

17/l

2011. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Utolsó: Én fiú vagyok. Írj privit! :P

Am. ha vannak is olyanok, egyet se ismerek :(

2011. febr. 19. 21:35
 16/25 anonim ***** válasza:
Itt ezen az oldalon mindenki rendes :P
2011. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Jaja :P én is ezt néztem. Érdekes mód, egyet se ismerek. Ha téll. minden csaj ily rendes volna nem tettem vna fel ezt a kérdést. Látszik, egóból azért sok van xD
2011. febr. 19. 21:43
 18/25 anonim válasza:

azért nem mindenki egoista.. :D

17/l

2011. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Amúgy minden lánynak csak a külső és/vagy a pénz számít, akármit is mondanak. Bókolgatással nem mész semmire.
2011. febr. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

ez hülyeség. attól függ milyen lányoknál próbálkozol. akinek csak az a lényeg, az már rég rossz. (:

17/l

2011. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!