Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a vélemény egy ilyen lányról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemény egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
17éves vagyok,1650cm,45kg,barna hajam van,hosszú.A rockzenét szeretem,a metált,és a komoly zenét.Ha a suliban órán hülyéskednek a többiek meg idegesítik a tanárt,ők élvezik,magamban szerintem is vicces,de én egyáltalán nem vigyorgok rajta.Szeretek gitározni,biciklizni,olvasni,verseket írni.Furcsa módon,szeretek az öregekkel beszélgetni,mert valamiért azt látom bennük,mintha még mindig fiatalok lennének.Ha kirándulásra megyünk a sulival,akkor megnézem a festményeket,a szobrokat,mert tényleg tetszenek,a többieket általában nem érdekli,csak az a "jajj menjünk már innen"szituáció.Szeretek divatosan öltözködni,de nem mutogatom magam.A komolyabb témák érdekelnek,mi lesz velem évek múlva,a világ,az emberek,társadalom,művészetek,és az ezekhez hasonlók.Szeretek rajzolni és festeni is.Eddig volt két pasim,de egyik sem volt az igazi..Hol találok hozzám hasonló fiúkat?Aki nem jár discoba,nem beszél rondán,és mondjuk úgy,hogy eem tudnék leget szenvedett már(mert nem tudnék olyannal együtt lenni,akinek az ölébe húllt minden).Nálunk fát kell vágnom,főzni kell,befűteni ,fűvet nyírni(anyukámmal élek,és segítenem kell neki).Köszönöm előre is a válaszokat : )
2011. febr. 19. 16:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Nekem túl magas lennél..
2011. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Bocsi azt elírtam,nem 1650 hanem 165: D :D
2011. febr. 19. 16:47
 3/21 anonim ***** válasza:
- hasonló lány keresek :) ha gondolod irj privit és meglátjuk ;)
2011. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én járnék veled szívesen. :)
2011. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Átlagos. Ne légy biztos benne, hogy az osztálytársaidban nincs több, mint amit te, vagy egy idegen lát belőlük.
2011. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Budapesti vagy?


Kit nevezel már öregnek?

2011. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnél, én is hasonlóan gondolkodom, de sztem én nem jönnék be neked.
2011. febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem bukok az öregekre,csak jó velük beszélgetni..Somogy megyei vagyok.
2011. febr. 19. 17:02
 9/21 anonim ***** válasza:
Mindenben hasonlítunk, szinte szóról szóra, én black metálos vagyok, hasonló beállítottsággal mint te, egyetem mellett már dolgoztam (22 vagyok), semmi nem esett az ölembe, régebben rajzoltam, discoban sosem voltam, sosem voltam túl "laza" természetű, elváltak nekem is, én magam vágom a fát szintén (nem vicc)....de végülis ez nem a reklám helye, csak ne add fel, léteznek ilyen emberek mint te! Középsuliban ugrottam volna egy olyanért mint te!
2011. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is teljesen átlagos vagy,a normálisabbik fajtából. Amúgy meg az írásoból az jön le hogy elzárkózol az osztálytársaidtól,ami szerintem hiba. Attól hogy ők nem értékelik a művészeteket, még lehetnek jófejek.

Amúgy meg nem igazán tehet az ember hogy minden az ölébe hullt. Valaki megteheti valaki nem,ha módosabb családba születik arról nem tehet,maximum később az életbe lehetnek ebből problémái.

16/L

2011. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!