Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most O mit akarhat, vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most O mit akarhat, vagy mit tegyek hogy jobb legyen? Tovabb lent .

Figyelt kérdés
Van egy lany , osztalytarsam . Kb mult ev ota van ez az egesz , december ota . Kezdtunk beszelgetni , talakoztunk , csokoloztunk . Jartunk volt egy hetet . Utanna szakitottunk es 1 hetig nem volt semmit . Mostansag csak az van hogy nem tudja hogy mit akar / mit erez . Tenleg laccik rajta hogy nem tudja . Orokke en irok neki , a haverek azt mondjak kicsit vegyek vissza hogy ne fussak igy utanna . Fuleg szerelmes vagyok bele es nem tudom hogy mit kene tennem vagyo hogy o most mit arak / gondol / kepzel . Minden nap latom . Egyik percben ugy erzem hogy tenleg erdeklem ot , a masikban pedig nem . Van mikor ki is mutassa ezt . Odajon , kerdez ( ritkan ).Tudja jol hogy szeretem . Es legyszi tenleg normalis valaszokat.
2011. febr. 20. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyelvtan-t kéne tanulnod.
2011. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oh jovan na mit kell mindeki kotekedjen b@szki ezzel ? Egyatalan minek kell irni ha csak ennyit tudsz ? Kimeljetek az ilyentol kerlek szepen !
2011. febr. 20. 14:26
 3/7 anonim válasza:

Kérdezd meg tőle.

Most te mit akarsz?

2011. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kerdeztem nem is egyszer .. ``Nem tudom , mit erzek , mit szeretnek `` . Kb ez volt a valasz orokke .
2011. febr. 20. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Nah. Erre annyi a valasz, hogy "akkor viszont bocs, de nekem ez nem eleg. Komolyabbnak gondoltalak, de ugy latom te nem vagy kesz erre, sajnalom mert tobbet remeltem toled, de igy jobb ha lezarjuk ezt es mast keresek"

es ezt komolyan eloadva, es utana ennek megfeleloen viselkedni. Erre ket lehetoseg jon: vagy ezt varta, hogy te mondd ki hogy nem lesz semmi mert o se akarja csak ilyen sunyi hogy nem mondja ki, ekkor ugye tema lezarva.

vagy a kis fejeben megforditja a dolgokat az hogy nem te futsz utana, meg hogy el is veszithet, es elkezd o utanadmenni nehany het mulva.

2011. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igazábol szard le, menny el rugj be a haverokkal az a legjobb megoldás!
2011. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez meg is tortent mind , ossze jott egy masik csaj es visszamondtak neki . Es lam .. a feltekenyseg elontotte . Tudtommal csak akkor lehet feltekenyek valakire ha erzunk is iranta valamit , nem de ?! Akkor nem ertem ezt az egesszet .
2011. febr. 20. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!