Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 évesen mivel vehetnélek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen mivel vehetnélek le titeket a lábatokról csajok?

Figyelt kérdés
Elég régóta nincs barátnőm, ami az én hibám, mert nem is szorgalmaztam nagyon a barátnőkeresést. Most jött el az a pont, hogy nem bírom tovább és elkezdek aktívkodni, hogy találjak valakit magam mellé. Jól jönne 1-2 lelkesítő szó, vagy ötlet.
2011. febr. 20. 15:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
70%
Légy határozott, önbizalommal teli (nem rámenős!) és kezdeményezz. Nekem legjobban egy pasiban a határozottság jön be, ez azt az érzést kelti bennem, hogy rá támaszkodhatok. 18/L
2011. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Aranyos vagy, hogy segitessz!
2011. febr. 20. 15:18
 3/30 anonim válasza:
62%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Légy udvarias, érezze hogy szereted. Fontosnak tartsd őt mindennél jobban. Becsüld meg, hogy van. Bátran kezdeményezz, ne félj tőle megkérdezni. Sok sikert :D Remélem 1 kicsit segítettem ;)15/L
2011. febr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
30%
Attól függ. Ha ronda vagy akkor ne legyél határozott mert az akkor nagyképűség, és ne is flörtölj mert az akkor zaklatás.
2011. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
62%
Legyél úriember és öltözz elegánsan, férfiasan, ha jól áll akkor hagyj borostát :) Ha jó humorod van, udvarias vagy, de mégis érződik rajtad a férfias dominancia, akkor nyert ügyed van :)
2011. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
(: Köszönöm a válaszokat. Kedves utolsó, szerencsére nem vagyok ronda, úgyhogy bátran feltudom használni az előző két hölgy tanácsait.
2011. febr. 20. 15:26
 7/30 anonim ***** válasza:
Ja és tényleg legyél bátor és szólítsd le, kezdeményezz, merd megérinteni, persze ne úgy,hogy a disznó kategóriába ess :D Bántó tud lenni az is, ha nem érintesz meg egy lányt, mert azt hiheti gond van vele, szóval nyugodtan fogd meg a kezét, simítsd el a haját az arcából és simogasd meg az arcát. Ha ezt meg az előző tanácsomat összeadod, akkor kizárt,hogy ne legyen hamarosan barátnőd :) 22/L
2011. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
hú köszi szépen! Úgy látszik elméletben már profi leszek, már csak a megfelelő lányt kell megtalálnom. Mennyire számít nektek a külső megjelenés? Gondolok itt a ruházatra is
2011. febr. 20. 15:32
 9/30 anonim válasza:
62%
második vagyok..hát így 15 évesen számít azért, még ha nem is a külső a legfontosabb. Azért egy csinosabb lány kívülről jobban néz ki , nem igaz?? :P
2011. febr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
62%

Magasság, ápoltság fontos és én sosem jönnék össze olyannal, akinek fültágítója van, ki van szedve vékonyra a szemöldöke, sminkeli magát férfi létére. Szóval a férfias megjelenés a legfontosabb. Akármennyire is divat lehet a férfiaknak a nőies öltözködés, a nők mindig is a férfiak után vonzódtak és ez ameddig a világ világ így lesz, szóval a férfias megjelenés mindig előny!

Az nem számít milyen márkás a ruhád, ha jól áll rajtad és szereted viselni.

Ami hatalmas plusz az a férfi illat. Egyszerűen elveszítem a fejem, ha férfi parfümöt érzek, szóval ki ne hagyd :)

2011. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!