Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam meg, hogy szeretem? Nagyon kéne pár tanács.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel egy jó ideje "jóban" vagyok... Talán több... Minden bonyolódott, én meg beleszeretem, Nagyon. S rengeteg jel mutatott arra, hogy ő is érez valamit irántam...

Egy olyan lány is megmondta, h szerinte szerelmes belém, aki szintén rá hajtott... ÉS tényleg úgy éreztem, hogy lehet valami... de én nem vagyok az a bátor szerelmet vallós típus...

De talán jobb lett volna, mert van egy harmadik lány... Akivel jóbban vannak... Szünetekben mostanában együtt lógnak, meg még a haverjaikkal.. Nem értem, hisz olyan kis cicababák.. Azt hittem nagyobbak az értékei...

De nem hagyom magam. És meg akarom mutatni, hogy igenis érdeklődöm iránta!... CSak nem tudom, hogy ezt hogyan tegyem...

Szerintetek mit tehetek? Apró jelek, amikből rájöhet... Előre mondom, nem fogom úgysem elhívni valahova... mert gyáva vagyok. De más ötlet..? Félek, hogy túl késő lesz....


L15


2011. febr. 21. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem az szexi ha kerek perec megmondod neki, hogy tetszik neked, és szeretnéd jobban megismerni.

ha elutasít, akkor nem számít!


mert úgy veszem észre elég nagy a forgalom körülötte, és Te csak egy lennél a sok közül, aki "jeleket ad", magyarul hajt rá. Te ne legyél cicababa.


de ez csak egy tipp.

2011. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vaagy küzdj érte, és mutasd meg miben vagy jobb a cicababáknál. Beszélgess vele olyan témákról, amikhez a cicababáknak lövésük nincs. Így egyre többet akar majd beszélni veled, aztán komolyra is fordulhat a dolog. :)

Így látatlanba csak ennyi tanácsot tudok adni.

19L

2011. febr. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!