Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as 40-es nők mennyire szívesen ismerkednek huszonéves évei elején járó,21-25 éves fiúkkal? Ha igen, akkor milyen célból?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mikor 20 éves voltam se kellettek...
2011. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Én 30 leszek, de már régebben is az idősebbek tetszettek, mint ahogy most is, így semmilyen célból nem ismerkedem velük.
2011. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én 27 éves vagyok,a pasim 21 komolya a kapcsolatunk:)
2011. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok nem talál magának férjet (saját maguknak köszönhetik), emiatt "kényszerből" beszereznek egy fiatal bikát. Ennyi. Nem mind kapható rá, de vannak bőven. A 20as fiúk is inkább kamatyolnának huszonéves ribikkel, de azok inkább 30-40es faszikkal rohangálnak (neeeem, nem a pénz miatt :D)
2011. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

pasim 25 lesz, de nem kell neki se tizen éves csitri, sem pedig idpsebb nő, még két három évvel idősebb sem, egyidősek vagyunk, csak pár hónappal vagyok nála idősebb

de persze fiatalabbnak nézek ki koromhoz képest, néha ovisan viselkedem, de a gondolkodásom érett nagyon

2011. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 57%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:13


"ribikkel"


Majd, ha változtatsz a természeteden, te is sikeres leszel.


32/F

2011. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Majd, ha változtatsz a természeteden, te is sikeres leszel.


32/F"


Sikeresebb vagyok mint gondolnád, csak verda meg millák nincsenek. Sajnos túlságosan becsületes vagyok ahhoz hogy lopjak. (de hazudni azért tudok :)

2011. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!