Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek ő most mit akar? Szivat folyton, aztán ha nem foglalkozok vele, akkor nyomulni kezd.

Figyelt kérdés

Az van, h kb 1hónapja szakítottunk a barátommal. Elég zűrös az ügy, kiderült róla h egy csajjal talizgatott amíg velem volt, de elvileg nem történt semmi. Nem ez volt a szakításunk oka. Ezt a szakítás után tudtam meg. Kár... lehet hogy pont ezért hanyagolt el..

Mikor rákérdeztem, tagadott mindent.. először elhittem neki..de aztán miután belekérdeztem a részletekbe pár nappal később,már MÁST mondott!!! biztos elfelejtette az edeteti dumáját:S flegmán és bunkón viselkedik azóta amióta nem vagyunk együtt. Elérhetetlen, hazudgáló, nem viselkedik emberhez méltóan.

Güriztem érte, ő pedig szivatott, kikapcsolta a telefonját, nem válaszolt az smsekre, lelépett egy szó nélkül chatről..

Aztán én is ilyen lettem. Sőt, még féltékennyé is tettem, hogy talizok egy fiúval. Azóta mintha féltékeny lenne és CSAK azért akarna vissza, h ne legyek másé. vagy pedig!!!! a csaj akivel talizgatott összejött vkivel, és azóta nyomul,sztetek nem különös egybeesés??!!

Írta h ne legyek ilyen flegma, meg h szeret. De ennyi... utána megenyhültem kicsit, és felajánlottam h talizzunk, de nem reagált rá direkt. Szóval megint nyeregben van és megint húzza az agyam...


2011. febr. 25. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem hagyjad a fenébe az egészet. keress valaki mást
2011. febr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem tudjuk lezárni... bennünk van a remény..meg 1,5 év az 1,5év........
2011. febr. 25. 23:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Nem éri meg, nem vagy te rongybaba. Lelkileg fogsz kikészülni.


18/l

2011. febr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Azért találkozgatott mással, mert már sajnos nem érdekelted:(

Azt észrevette, hogy te még mindig oda vagy érte, ezért benne volt a "remény", hogy ha nem jön össze a másik lánnyal, akkor visszamehet hozzád. És most ,hogy úgy csinálsz, mintha nem érdekelne, kétségbe van esve, mert fél, hogy egyedül marad.

Nem szabad foglalkoznod vele. Tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű, nehéz felejteni, meg minden, de úgyis eljátssza majd ezt veled ismét, ha adnál neki még egy esélyt:S

Lehet, hogy nem pont 1 hét múlva, de előbb-utóbb összetörné a szíved.

2011. febr. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!