Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 Férjes asszonyként lefeküdt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 Férjes asszonyként lefeküdtem a Kínai főnökömmel, tök jó volt vele a szex, bár az elején ebben kételkedtem mert hát kb 8-10 cm farka volt mereven, nagyon jó volt vele a szex Ti is kipróbálnátok e ha lehetőségtek lenne rá?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Nem. Nem vagyok rasszista, nincsenek előítéleteim, de engem az ilyen sárgák, barnák, feketék nagyon taszítanak szexuálisan. Nem tudom, hogy miért, de ez van.

21/L

2011. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Amióta voltam a Bodies-kiállításon (ahol csak ázsiaiak voltak) soha.... Valahogy undorodom a körmeiktől....
2011. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 szamóca. ***** válasza:
77%

valami minifarkú pasi vagy aki próbálja népszerűbbé tenni a kicsi péniszt?:D

egyébként nem próbálnám ki ha férjem lenne... meg egyébknt sem kínaival, nem tudom miért pedig én sem vagyok rasszista. de őkvalahogy...olyna egyformák:D

2011. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
büszke lehet rád anyád.. h nem tudom kb max 1 éve vagytok együtt é már megcsalod a férjed
2011. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én azért erre nem lennék büszke
2011. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

én is utálom a kínaikat, de amikor náluk dolgoztam minden nap, egy idő múlva a boltvezető srácon fantáziáltam és örültem volna, ha néha félre hív segíteni....

kár hogy a munkahelyi szex tiltott dolog.

de mindezt csak akkor, ha nincs senkim!!!

mert mindenki azt kapja amit ad. nem vetted még észre? akkor figyelj....

2011. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem..Kicsi is neki, kínai is.. és előttem egy olyan csajjal szexelt, akinek valószínűleg nem sok gátlása van, mivel megcsalta a férjét..(21 évesen)...Szóval ki tudja mit szedett össze...stb
2011. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó mocskos tetves ribanc vagy. Remélem összeszedtél valami trópusi fertőzést, amibe bele döglesz, a férjed meg rájön és kirúg a p*csába.

Komolyan ez már a vég kezdete: eddig cigány olaszok/spanyolok/görögök, meg négerek kellettek a nőknek, most meg már kínai. Komolyan lassan már kezdtem hátránynak érezni, hogy fehér vagyok.

2011. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hogy egy titkot meg osztjak rajtam kívül is számtalan fiatal férjes asszony lefeküdt e Kínai főnökkel s mindenki dicséri a szexterén nyújtott teljesítményét . Azon tini hozzászólók akik tiltakoznak ez ellen azok a tisztességtelenek.
2011. febr. 26. 21:43
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi vagyunk a tisztességtelenek? :D Szánalmas vagy, szerintem ne égesd itt magad.

Nem gondolod, hogy inkább az tisztességtelenség, hogy megcsalod a férjed? Bár ha ennyire elfogadható a kapcsolatotokban... bocsánat, házasságotokban... hogy félre-félre keféltek, akkor elnézést. Semmivel sem vagy jobb, mint az útszéliek, megnyugodhatsz! :D

2011. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!