Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csináljuk vagy kerüljük el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináljuk vagy kerüljük el?

Figyelt kérdés
Van egy fiú ismerősöm, akit nagyon szeretek( azonban nem szerelemből) és amióta megláttuk egymást kölcsönös a vágyódás, mind testi , mind lelki. Nagyon jól kijövünk. Voltak már egyéb dolgok, de mindketten vágyunk arra, hogy lefeküdjünk egymással, illetve csak arra is, hogy egymás közelében legyünk, amikor csak lehet. Valóban nem volt még ilyen, olyan megmagyarázhatatlan ez az érzés. Azonban neki van barátnője, és nem akar velem lenni párkapcsolatban és én sem vele. Mit tegyek? 24/L
2011. febr. 26. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:

2 opció van.

A) Szerető leszel, egy másod számú szexpartner akit majd megtépnek meg lehordanak minden szépnek miután kiderült a dolog.


B) Hagyod a fenébe és keresel mást.

2011. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Besszus én is egy ilyen bonyolult szituban vagyok....


Csak a lánynak is van pasija és nekem is barátnőm.


De szeretjük egymást, kicsit több mint barátság de nem szerelem. Szeretjük ha átölelhetjük egymást , soxor az is elég, ha csak együtt vagyunk egy szobában és fogjuk a másik kezét nem tom...:)

2011. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
előző: akkor átérzed a helyzetem:( És ti hogyan kezelitek ezt a helyzetet?
2011. febr. 27. 09:18
 4/9 anonim ***** válasza:

2. vok.


Háát elég nehezen.


Az a helyzet hogy 4 esben is szoktunk lenni azaz találkozni vagy elmenni ide oda, olyankor tökéletes színészi alakítást nyújtunk, mintha tényleg csak haverok lennénk, odafigyelünk arra hogy milyen szavakat mondunk a másiknak, és hogy ne érjünk úgy a másikhoz....


Szóval ha az én vagy az ő párja is velünk van , vagy..vagy egyik vagy másik akkor mintha csak haverok lennénk,

Amikor mondjuk csak a csajnak van ott a pasija, akkor is ez megy néha elég sz@r nagyon sz@r h meg kell játszani magunkat.

De szeretjük mind a ketten a párunkat.

DE! Szükségünk van egy kis pluszra, ez egy érzés amit nem tudok leírni , és aki nincs ilyenben az tuti bolondnak néz engem és jelen esetben téged is...de jó érzés, nincs mindig szex, egyszerűen jó kettesben lenni és érezni a másikat.

Idősebbek vagyunk már mind a 4-en ez a 23-26 éves korosztály, de a szüleink azok nem hülyék, és tudják is hogy mivan de látják h jó nekünk, (most csak az én és a csajszi szüleiről van szó).

Van hogy a csaj vagy az én szüleimnél is találkozunk de ott már nem kell megjátszani magunkat...


Van szex is persze hogy van, de néha csak annyi is elég, hogy : fexünk az ágyon összebújva és simogatom gyengéden, az arcát a haját és elég hogy fogjuk egymás kezét és mindent átbeszélünk.


És mivel nem akarjuk azt hogy mi ketten ne tudjunk így többé találkozni így el kell viselni azt hogy amikor a párjaink is jelen vannak akkor mintha nem lenne semmi.


Nem tom meddig fog ez így menni de egyenlőre jó így nekünk.

2011. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még annyi.


Nekem 4 éve van barátnőm, a lánynak 3 éve van pasija,

És mi ketten több mint 2 éve vagyunk így együtt és minden happy.

2011. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem:) hát akkor kicsit nehéz lehet. de igen itt sem szerelmről v a szexről van szó, csak nagyon jó együtt és kész.
2011. febr. 28. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:
így van jó együtt....ezt egyébként tényleg nehéz elmagyarázni vagy leírni.....ez egy amolyan eltitkolt kis boldogság...
2011. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
pontosan:)
2011. márc. 1. 12:23
 9/9 anonim ***** válasza:

egyébként ha 25 lennél akkor megkérdeztem volna h nem e te vagy az a lány:)


Na lényeg h okosan csináljátok és az a pár percnyi plusz boldogság ha jó nektek akkor legyetek ügyesek jó színészek és minden fasza lesz.


Ne hallgass senkire csak magadra , addig csináld amíg neked jó.

Na ennyi voltam.pápá

2011. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!