Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elegem van a drámából, de elhagyni se tudnám mert annyira szeretem, de ha beszélek vele mintha a falnak beszélnék.

Figyelt kérdés

a barátommal lassan 5 hónapja vagyunk együtt... Kanadában lakom, így neki se az angol az anyanyelve


szóval, eléggé sértődékeny a szívem, de hisz mindenkiben van hiba, gondoltam és leszartam, hogy 1-2x besértődik, de ez mér sok..

Ha be-van sértődve, akkor nem ír sms-t nem hív, nem szól hozzám...

az utóbbi időben elég sokszor volt sértődős hangulatában, azt is elmondom, hogy miért: 1. , nem tetszetek neki a képek , kb 3 db kép és kitöröltem, hozzátettem, rendben szívem akkor csináljunk ujjakat, hisz ott szidta, nézd azon ilyen a fejem , jujj ez szar stb.. megsértődött, hogy ő nem azért mondta, hogy kitöröljem, 10 percig volt sértődött kedvében, akkor kedves volt és odajött, de én ideges lettem, és mondtam neki, légy szíves nőj fel 19 éves vagy, nem kell mindenen így bevágni a durcást. erre elment, kisétált az ajtón és elhúzott a kocsival.

és én voltam a bunkó mert azt mertem mondani ,hogy nőjön fel, oké , lehet , hogy nem esett neki jól, de ha ezt ő mondja nekem azért nem futok el...

2. hülyéskedtünk, mind a ketten a munkahelyünkön voltunk, nekem munka után fel is kell takarítanom a helységet, a wc következett-.- , mondta, hogy várj most bejött két sexy lány, ki kell őket szolgálnom és egy röhögős fej, azaz azt jelenti, hogy viccel, erre én azt mondta, hogy oké akkor most te is várj mert a sexy wc k várnak engem..

és besértődőtt .. Hogy min ne kérdezzétek, de ennyit írt : excuse me ? as u like, then bye. azaz mivan? oké ahogy akarod szia...

és nem írt másfél napig... :O

még sorolhatnám, két példa elég most, akkor mostanában , a suliban (mint mindig) együtt vagyunk az 1 órás kajaszünetben , de az ő haverjaival beszélget az ő nyelvén, hozzám alig szól pár szót. de volt idő mikor én lúgtam egy lánnyal aki nem tudott angolul és én voltam a szemét mert magyarul beszélek , akkor is megvolt sértődve.. de én nem szolok semmit, nem akarok vitázni..( sokan mondták is , hogy nagyon elnéző vagyok , és tudom, de ha szolok akkor is én vagyok a hibás. ha elmondom neki, hogy mi a bajom , akkor mintha a falnak beszélnék, semmi reagálás meghallgat, és közli its okey , azaz minden oke. erre én nem , nem oké mivel ez nagyon fáj , erre ő semmi baj , ne aggódj.. ) szóval igen kb 2 hete megy ez , hogy a saját nyelvén beszél hozzám meg alig szól..


és ez ami most történt nagyon nem értem, pénteken történt, de meg csütörtökön , tök jól elvoltunk, meglepett egy faliórával :D elvoltunk, de pénteken láttam a bbm en kiírva , hogy minden meg fog változni, ő nem tudd így maradni. erre én? szia , hogy vagy stb.. és megkérdeztem, hogy mit akar az jelenteni, erre mindent amit ő csinál , erre én bővebben , erre ő minden mint minden, erre én abban a mindenben én is benne vagyok, erre ő azóta nem ír , nem hív , és fel sem vesz a telefont!

na akkor most mi a baja?

mit tegyek, ? hihetetlenül szeretem ezt a f-szt, és elhagyni biztos nem bírnám.. mert kb 1-2 héten egyszer van megsértődve és a többi nap olyan jó. csak , már elegem van a drámából.

hogy mondjam el neki, hogy ez nem jó, de úgy , hogy megértse, és felfogja, ne úgy , hogy azt mondja, oké semmi baj miután én kérem meg , hogy ne csinálja...

előre is köszi és légyszi csak értelmes válaszokat.. :) :S

egy kétségbe esett lány :(


2011. febr. 27. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem is férfi hanem egy hisztis p1csa..
2011. febr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Exem tök ugyanilyen volt... Én szakítottam vele.

XD

Semmi nem hatott rá, pedig én próbáltam. Megváltozni úgysem fog. Szoktasd magad a gondolathoz, hogy vagy elfogadod így, vagy kidobod.

2011. márc. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 asdface ***** válasza:

mi is igy vagyunk csak nem ennyire apróságokon és én vagyok az elnéző :)

22/f

2011. márc. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 asdface ***** válasza:

bocsi előző vagyok és szerintem most neked kéne "durcizni"

egy hét mosolyszünettel mondjuk hátha "felnő" ezalatt ha meg nem akkor vmi baj van a srác fejével

2011. márc. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ez a durci nem is rossz ötlet :D

amúgy köszi a válaszokat :)

2011. márc. 3. 04:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!