Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem szokott csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szokott csak nagyon ritkán velem álmodni? Ez mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Reggel beszélgettünk hogy ki mit álmodott és természetesen én vele álmodtam,ő meg mondta hogy ritkán szokott velem álmodni és olyan rosszul esett mert bárkit megkérdeztem akinek párja van azt mondták hogy elég sürün álmodnak a barátjukkal..Ti hogy vagytok ezzel?
2011. febr. 27. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

1. én kb sosem emlékszem arra, amit álmodtam, úgyhogy fogalmam sincs, kivel álmodok, és kivel nem.

2. irigylem a problémáid

2011. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezek ÁM a komoly kérdések!!! Arról nem ő tehet, hogy miről álmodik!!!
2011. febr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Norb66 ***** válasza:
76%
Nem ő dönti hogy el mit álmodik.
2011. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, csak annyit hogy az én barátom is csak ritkán álmodik velem, én meg tök sokszor álmodok vele. Bár ő is alig emlékszik az álmaira, de szinte csak autókról álmodik........ Legalábbis ezeket meséli csak el :D
2011. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a barátom sosem álmodik(szóval nem emlékszik az álmaira soha)...nem nagy ügy:)
2011. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de ő mindig elmondja a hülyeségeit amit össze álmodik persze FOCI van a főszerepbe legtöbbször de ha nem akkor se vagyok benne az álmába..
2011. febr. 27. 17:43
 7/10 Norb66 ***** válasza:
100%
hányszor mondjuk el hogy nem ő dönti el hogy mit álmodjon?
2011. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
huha kerdezo.. orulok hogy ilyen komoly problemad van.. ezt ugy mondod mintha o befolyasolna az almait.. -.-
2011. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bár lehet az álmokat befolyásolni de nem hinném hogy azzal töltené az idejét.. -.-"
2011. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egész nap ott lógsz a nyakán, legalább álmaiban hadd legyen szabad!
2011. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!