Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kaphatom vissza a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kaphatom vissza a barátnőm? :S

Figyelt kérdés

Elhagyott a barátnőm az Ex pasijáért, mert rájött, hogy ő fontosabb neki mindennél. Őt értem hagyta el és most fordítva is megtörtént. Megmondta, hogy velem semmi gondja sincs, csak nemtudja miért, de őt jobbanszereti nállam. Nagyon szeretném visszakapni! Mióta kidobott kikészültem lelkileg és testileg egyaránt :(

16/F


2011. febr. 28. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Velem is most szakított a barátnőm. Nem tudok aludni se.

Nálam még rosszabb is a helyzet, mert nincs másik pasija rajtam kívül csak egyszerűen már nem szeret.

2011. febr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem lehet tenni semmit. Ha el akar menni, akkor el kell engedni. Abból csak szenvedés lesz ha együtt vagytok és nem szeretitek egymást. Amúgy is még csak 16 éves vagy. Még lesz sok csajod. Nem kell így kibukni, mert nem éri meg:)Hidd el.
2011. febr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért tette ezt. Én mindent megtettem érte amit csak tudtam... Én dolgoztam ezen a kapcsolaton. Amit csak óhajtott megkapott és semmit nem kaptam cserébe csak fájdalmat :"(
2011. febr. 28. 08:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is megtettem a barátnőmért mindent, soha nem volt vita köztünk mégis elhagyott. A nőket nem lehet megérteni.
2011. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nagyon sajnálom. :(

Tudom, hogy most nagyon fáj, de hidd el, jobbat érdemelsz nála. Ha egy ilyen rendes srácot nem tud megbecsülni, akkor úgy kell neki. Remélem hamarosan találsz majd egy rendes lányt, aki igazán szeret. :-)

L/14

2011. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Amit csak óhajtott megkapott és semmit nem kaptam cserébe csak fájdalmat :"(" Akkor egyáltalán miért szeretted, mert nem adott semmit, csak fájdalmat? Aztán, ha véletlenül sikerül visszaédesgetned, megint megcsinálja veled, mert, hogy őt szereti jobban? szerintem hagyd, és keress magadnak egy olyat, aki ad is neked....Főleg sok szeretetet.
2011. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!