Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Milyen véleménnyel vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen véleménnyel vagy az exedről, ha jobb nő, mint a mostani csajod?

Figyelt kérdés
Hozzátenném, hogy távkapcsolatban voltál a barátnőddel, de megcsaltad az új lánnyal és összejöttél vele. A barátaid nem biztos, hogy megmondják neked, de egyértelmű, hogy a régi szebb. Ezért most van benned némi utálat vagy mi kavarog a fejedben?
2011. márc. 2. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megcsaltam,akkor annak nyomós oka volt,úgyhogy ha belsőleg az új lány sokkal szebb,akkor kit érdekel,hogy külsőleg nem olyan szép,mint az előző? A test úgyis elporlad,de a lélek soha!
2011. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig csak felfelé haladok, nem lefelé. Nem lehet rosszabb a régebbinél, ez alapkövetelmény.
2011. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 PT-Daniel ***** válasza:

:D Hat ezt elegge specifikusan irtad le!


Pont ebben a felallasban szerintem keves emberrel esett meg.

Ne törödj vele! Ha megcsalt, akar rondabb, akar nem, megerdemelte, hogy dobva legyen!


Ha meg te vag a jobb nö, akkor hidd el, elöbb utobb hallani fogja a barataitol is es te biztosan talalni fogsz nala jobb pasit!


De akar az is lehet, hogy egyszerüen beleszeretett a masik lanyba es nem erdekli, hogy melyikötök a szebb! Nem ez az egyetlen merceje egy embernek.

2011. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nahát, nálunk pont ugyanez a helyzet, itt én vagyok az új lány..
2011. márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez számomra is ismerős. Én vagyok az elhagyott lány. Az egyetlen amiben a másik nő jobb, mint én az az, hogy sokkal nagyobb mellei vannak mint nekem :)
2011. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek szeretnék csak segíteni. Szereti még az a férfi egyáltalán? A Távolság teszi? Vagy szimplán csak férfiak... ? :))
2011. márc. 3. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!