Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hétig beteg voltam és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hétig beteg voltam és nem is taliztam a barátommal. Lehetséges hogy ez miatt nem hiányzott?

Figyelt kérdés

Már járok suliba és már jól vagyok, de még mindig nem találkoztam a barátommal és nem is érzem hogy hiányozna.

Lehetséges hogy már nem is szeretném? vagy ennyire elhidegültem tőle a betegség miatt??


2009. febr. 17. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak azert van mert nem lattad.Majd ha talalkoztok ujra beleszeretsz,meglatod.En is voltam igy.nem is egyszer.:)
2009. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

A betegsé miatt->elhidegülés?:Dnem hinném...

Hány éves vagy?az fontos lenne.MErt ha vmi kis fiatal akkor egyértelmű hogy nem szereted

2009. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1 hétig beteg voltál és meg se látogatott a barátod?!?!?!? Meg azóta se keres?

...hát még szerencse, hogy így érzel! Valószínű ő is pont így van :)

Felejtős ez a kapcsolat! Szerintem :)

2009. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden nap beszélünk telefonon vagy msn-en. Azért nem jött mert nem akartam hogy elkapja tőlem mert fertőző voltam. 2 éve tart a kapcsolat. 18 vagyok és a barátom is
2009. febr. 17. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy a betegseg miatt hidegultel el tole:))ha megint talalkoztok akkor megtudod hogy mit is erzel igazan,ha akkor se erzel semmit akkor elmult ez a szerelem,bar nem hinnem hogy ez tortent volna.
2009. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!