Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy lánnyal, de rájöttem abszolut nem az a fajta lány akit el tudnék képzelni magam mellett, mit gondoltok jól tettem?

Figyelt kérdés
Ezzel a lánnyal összejárogatunk, elvagyunk konkrétan szex még nem volt köztünk, de ő reménykedig hátha kialakul majd valami (ahogy ő fogalmazott). Én viszont semmit nem tervezek komolyabban vele. Érzem h alapjaiban ez kizárt, a beszélgetésekből, a gesztusaiból..nekem nem erre van szükségem egy harmónikus kapcsolathoz, ebben bíztos vagyok. Ezt közöltem Vele is. Úgy éreztem ez az egyenes út, sokat csalódott már....
2011. márc. 3. 19:58
 1/5 Norb66 ***** válasza:
78%
És most hogy ez így "egyenes úton" közölted vele, most nem csalódott, vagy nem fáj neki állatira? Szegény lány... Már az elején meg kellett volna mondanod hogy nem lesz belőle semmi, nem pedig "hitegetni" és hagyni hogy reménykedjen. Azért remélem továbbra is "összejárogattok" és nagyon kedves vagy vele, és vigasztalod!
2011. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, csak remélem, gondoltál az érzelmeire, amikor megfogalmztad, hogyan is közöld vele. Remélem.
2011. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem érez irántam semmit még ahogy én sem azért közöltem most vele még az elején. Csak ő ugy gondolja kialakul majd valami köztünk. Amit én nem gondolok igy. 1 hete ismerjük egymást. Neki is jó így egyelőre ahogy vagyunk, h csak összejárogatunk mindenféle kötöttség nélkül.
2011. márc. 3. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted! Szerintem így van rendjén. Megismerkedünk valakivel, nem döntünk rögtön első ránézésre, hanem megismerjük egymást jobban, nem hitegetünk és ha nem alakul ki semmi, akkor megmondjuk neki. Szerintem így a korrekt.
2011. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Helyesen tetted akkor, örülök, hogy megmondtad neki :)
2011. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!