Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes feladni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes feladni egy fiatalkori szerelmet? Én 17, ő pedig 15 volt amikor összejöttünk. Már úgy érzem nem vagyok szerelmes, de azért jól kijövünk, csak kíváncsi vagyok még másokra is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, ő pedig 17. Félek egy kicsit a magánytól is, ha befejezném akkor mi lenne... Mert most fősuliba járok és itt vannak barátaim, ahol lakok ott viszont csak egy van, de ő meg nem sűrűn tud talizni.

A barátom is ott lakik ahol én, és amikor otthon vagyok mindig csak vele vagyok. Ha viszont nem lenne akkor biztos nagyon magányos lennék... Szerintetek?


2011. márc. 3. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
hát szopó a helyzet mert lehet h te azt képzeled h rögtön találsz másik párt, de a valóságban egyedül maradsz és akkor mindenki rosszul jár... át kell gondolni, amúgy meg így is úgy is lesz vmi....
2011. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo:

Par ev mulva mosolyogva fogsz kerdesedre visszagondolni.

A 3. x-en tul en mar megtapasztaltam.

A fiatalkori szerelmet nem azert hagyjuk ott mert erdemes vagy sem. Azert mert elmult. Persze hogy szereted, meg jo vele (mar megszoktad), de ha kivancsi vagy masokra, akkor az a tutti jele annak, hogy itt az ido a tovabblepesre.

Ne a maganytol valo felelem miatt maradj vele, hanem az uj lehetosegek megnyilasa legyen a szemed elott mikor elkezded uj, "szingli" eleted.

Ha most vegetvetsz ennek, akkor elkerulod a lehetoseget annak, hogy o szakitson veled elobb, mert hamarosan ugyis mas lanyok utan fog kacsintgatni, ferfibol van, ez a termeszete.


(persze tisztelet a kivetelnek, a szuleim egymasnak elso szerelem/elso szex kapcsolat volt es ma is egyutt vannak, 40 ev utan boldogan, de ok egy ritka madar paros:)

2011. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. 15 éves korom óta vagyok az első barátommal, nemsokára 21 leszek. Nálunk sincs semmi probléma az égvilágon. Nagyon összecsiszolódtunk, mindent megbeszélhetünk, de sajnos ez már csak barátság. Bűntudatot okozott sokáig, ha véletlenül neadjisten megtetszett egy másik fiú. Pedig ez van, az érzéseid jelezni fognak, ha valami nincs rendben, és ez ellen nem tudsz tenni. Ha elmúlt, elmúlt. Mi szakítottunk egy hete, és most jólesik egy kicsit az egyedüllét. Nem tudom mennyire lesz rossz később, sok minden rá emlékeztet...
2011. márc. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ő még mindig szeret, nekem múlt el az érzelem. :$ Így még nehezebb a továbblépés. :/
2011. márc. 4. 12:21
 5/5 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolonak:


És nem vagy nagyon depis miatta? Nem félsz h sokáig magányos leszel? Én ettől félek nagyon. Meg nem lesz kihez odabújni. :$

Vagy maradjak addig ebbe a kapcsolatba, amíg nem jön valaki más? Nemtom :(

2011. márc. 4. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!