Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után szerettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke.: ) kérdése:

Mennyi idő után szerettétek meg és lettetek szerelmesek a barátotokba/barátnőtökbe?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 20:22
1 2
 1/16 Moszuke ***** válasza:
3hét kb
2011. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 szamóca. ***** válasza:
megkedvelni hamar szoktam az embereket... a szerelmet szerintem nem lehet így bekategorizálni, bár kitudja, lehet csak én még nem voltam szerelmes :) de ragaszkodni sajnos hamar elkezdek, 1-2 hét után is, ha úgy alakul.
2011. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2 hét után alakult ki a szerelem érzése nálunk.Olyat éreztem a párom iránt,amit előtte senki más iránt.Hihetetlen jó érzés volt,mai napig tart :) 3 éve már,és még mindig imádjuk egymást...sőt egyre jobban :D
2011. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerelmes a találkozásunk után 5 perccel lettem, igazán megszeretni az együttlétünk harmadik hónapjától kezdtem...
2011. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24 vagyok,Ő a nagy Ő,együtt élünk több mint 1 éve...
2011. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Még az összejövés előtt. Ahogy az ideális világban kéne...
2011. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

1. 20:30

gratulálok:) sok boldogságot:)


20:34

Kinekmi..Én nem tudok 2 szó után (szerencsére:d) szerelmes lenni:)))))

2011. márc. 4. 20:40
 8/16 anonim ***** válasza:
Több hónapja ismertem már, mint havert, de akkor még mást szerettem. Mikor annak a kapcsolatomnak vége lett, nem tartott sokáig beleszeretnem, talán úgy egy hónap. De az még csak olyan szerelem-kezdemény volt. Több hónapnyi kapcsolat és együttélés kellett, hogy elmélyüljön.
2011. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Osztán ki mondta, hogy az összejövés előtt csupán 2 szó van?? Ismerkedtek, megismered, aztán ha jön a szikra, és mindketten úgy gondoljátok, összejöttök. Ebben mi a bonyolult?
2011. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
belém akkor lett szerelmes a barátom, amikor 3 hónapi járás után rájöttem, hogy más csajokkal is foglalkozik, kitértem a hitemből, ő tagadta, de ezután kezdett el tisztelni, értékelni, becsülni és szeretni.
2011. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!