Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ébreszthetnék szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ébreszthetnék szerelmet újra a volt barátomban? Szakított velem, viszont még mindig iszonyatosan szeretem. Hónapok óta ezen rágódok, nem tudok túllépni a szakításon, rendesen átgondoltam, és úgy érzem, mindkettőnknek ez lenne a legjobb.

Figyelt kérdés
Főleg olyanok válaszoljanak, akikből kiszeretett a barátjuk, de azért még szerette őket, és sikerült a dolgokat helyrehozni. Akik remélték, hogy jobb lesz minden, és az is lett.
2011. márc. 6. 10:50
 1/6 Norb66 ***** válasza:
Olyan leszel és megadod neki mindazt ami miatt beléd szeretett. Ha ugyan olyan vagy most is mit régen (amit kétlek) akkor nincs esély. Ugyanúgy nincs esély akkor se ha csak pár hónapot voltatok együtt, mert az azt jelenti hogy "kipróbáltátok" egymást, és neki nem jössz be. Ha hosszú ideig voltatok együtt, de valamit elszúrtál és szakított veled, akkor talán még helyrehozhatod.
2011. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 évig voltunk együtt, nagyon szerelmes volt belém, de elszúrtam a dolgokat az utolsó 1 hónapban, és hát meglett az eredménye. Én helyre tudnám hozni a dolgokat, viszont a szakítás óta nem beszélünk, se internete, se élőben,sőt ,még csak nem is láttam azóta. Nyomulni nem akarok, de valamit mégis tennem kell. De mit?
2011. márc. 6. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok.

Nem vettem észre, hogy milyen hibákat halmozok egymásra.

Sajnos vége lett mire észbe kaptam és mire kiderült már annyira túllépett, hogy kijelentette többet velem kapcsolatot nem. De barátként keres. Nekem itt az előny.

Neked ezt kéne elérni, hogy egyáltalán keressen gondoljon rád és beszéljen veled. Ne nyomulj, de ne is kard féltékennyé tenni. Nem fog működni. Ha ő szakított veled, pasizhatsz max k*rvának fog titulálni.

Tudd meg miért szakított veled. Mi volt az ami 1 év után ide vezetett. Minden apróság fontos lehet. HA már tudod, találd ki hogy lehetne helyrehozni. NE KAPKODJ! Az ilyesmi nem egyik napról a másikra megy. Hetek sőt tán hónapok rosszabb esetben évek munkája!

Tehát tudd meg mi volt a kiváltó ok és még mi minden játszott közre. Ezeket próbáld helyrehozni. De ne told az arcába hogy "Figyelj ezen is változtattam ezt is máshogy csinálom stb stb."

Lássa magától. Légy szem előtt, de ne nyomulj és lásson újra olyannak amilyennek megszeretett. Nehéz feledtetni a szarságokat, de nem lehetetlen.


Sok szerencsét.

Ha gondolod dobj rám egy mailt és dumálhatunk még erről!

2011. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első lépésként érd el, hogy legalább beszéljetek és ha van a társaságotoknak közös része akkor néha egy társaságban legyetek. De ne lógj rajta, csak légy jelen.
2011. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kösöznöm az eddigi válaszokat. :) Tudom, hogy miért szakított velem,csak az a probléma, hogy msn-en szakított, és nem is beszéltük meg rendesen.Nehéz időket éltünk meg, és szerintem ő is meg én is rengeteg dolgot elrontottunk. Ott a baj, hogy bár egy településen élünk, nagyon ritkán látom, néha buszon esetleg, de akkor is csak egy pillanatra,és még köszönni se tudok, mert oda se tudok menni. Arra gondoltam, hogy egy ideig nem keresem, nem nyomulok, nem csinálok semmit, aztán pár hónap múlva esetleg írok neki egy levelet. Szerintetek ez jó ötlet?

Ja és a másik dolog: megpróbálok mnndig nagyon jól kinézni, talán akkor érezni fog valamit irántam újra, vagy emlékeztetem a dolgokra.

2011. márc. 6. 11:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogyan, felejtsd el örökre, keress magadnak valaki mást, de csak ha tényleg túlleszel rajta.
2011. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!