Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vasárnap csak unatkozok, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap csak unatkozok, mert nem ér rá ilyenkor senki. Ti mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

Szombaton mindig barátnőmmel találkozok de vasárnap meg csak itthon ülök és nem tudok mit csinálni. Jó oké, hogy tanulok de utána tömény unalom.

Ti szoktatok ilyenkor is találkozni a párotokkal?

20/F


2011. márc. 6. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nincs barátnőm tehát általában egyedül töltöm a szabadidőmet vagy néha a haverokkal. Kondiba járok majdnem minden 2.nap, ma is megyek. Délelőtt apámnak segítettem.

20F

2011. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy van valakid. Nekem pl. nincs... :S 19/F
2011. márc. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Egyébként ilyenkor tanulni sincs kedvem. :(

Az idő is rossz.

2011. márc. 6. 12:50
 4/13 A kérdező kommentje:

"Örülj, hogy van valakid. Nekem pl. nincs... :S 19/F"


Nekem is csak kb fél éve van. 19 éves koromig senkim sem volt.

2011. márc. 6. 12:51
 5/13 anonim ***** válasza:
TÉnyleg, nagyon becsüld meg, hogy nem vagy egyedül. Én például szombatot is egyedül töltöttem, mert barátaim nem értek rá. Filmeztem, olvastam, de alapból nagyon unatkoztam és iszonyat magányosnak érzem magam ilyenkor. Irigyellek, hogy neked csak a vasárnap van. És az is úgy, hogy tudod, hogy valaki szeret... :) Legyél boldog:)
2011. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazából az van, hogy egész héten nem is látom a barátnőmet. Egész héten csak a szombatra várok és akkor is csak kb déltől este 7-ig vagyunk együtt. Aztán már hiányzik és annyira nehéz megint 1 hetet várni.
2011. márc. 6. 13:41
 7/13 anonim ***** válasza:
És nem tudtok vasárnap is találkozni? Egyébként én, amikor még volt párom :( akkor ott aludtam nála szombaton, így vasárnap délutánból nem sok maradt, azt pedig eltöltöttem sorozatnézéssel, játszottam, beszélgettem msn-en barátokkal... Ajjjjjj de rossz hogy most már SEMMI nincs :( Bocsi, hogy itt szenvedek neked, csak nagyon fáj. :)
2011. márc. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"És nem tudtok vasárnap is találkozni?"


Ilyenkor annyira tanul, hogy még MSN-re sem jön fel még este sem. Én elmennék hozzá ha lehetne de sajnos nincs szabadideje.


"Egyébként én, amikor még volt párom :( akkor ott aludtam nála szombaton"


Igen ez jó lenne de még nem aludtunk együtt.


"beszélgettem msn-en barátokkal."


Ez is gond, hogy kb csak pár haverom van és ők sincsenek ilyenkor fent MSN-en.

Az lesz, hogy akkor játszok valamivel. :(

2011. márc. 6. 13:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el:) Értem, szóval még nem aludtok együtt. Nem gond, eljön annak is az ideje. Tudom, most neked nem jó, hogy unatkozol, de gondolj arra, hogy milyen sok ember érzi magát nagyon egyedül és semmit sem tud kezdeni. Neked meg ott a barátnőd, aki szeret:) És igaz, nem tudtok nagyon gyakran találkozni, de azért mégis van párod:) Játsszál valamit, van csomó jó játék:D Vagy nézz meg egy filmet, töltds le, vagy javaslom a moovie.hu oldalt ott tudsz online nézni sok filmet:) Kezdj el egy sorozatot... úgy, szerető háttered van, hidd el jó.:)
2011. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
cod, crysis2, dead space2, filmezz, eddz, takaritsd ki a szobad, moss alaposan fogat, keszits osszevagott videot a baratnod kepeirol, huzd ujra az agynemudet, tobbet nem tudtam hirtelen kitalalni..
2011. márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!