Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi esély van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esély van rá, hogy újra összejöjjek az exemmel?

Figyelt kérdés

Konkrétan ezen a héten szakítottunk. A körülmények nem voltak megfelelőek, hogy másfél év után folytassuk. Sok volt a félreértés, kicsinyes dolgokon a veszekedés, és nyáron elutazom 4 hónapra. Ő volt az első komoly kapcsolatom. Én 21 vagyok, ő 18. Szóval most a legjobb döntésnek az mutatkozott, hogy szakítunk.

De ő is szerelmes, meg én is. De tudom, hogy még mindkettőnknek nagyon sok tapasztalatot kell szereznie. És itt most nem arra gondolok, hogy minél több emberrel szexeljünk, hanem élettapasztalatra.


Szóval a kérdésem tehát az lenne konkrétan, hogy ismertek ilyet, vagy fordult már elő veletek olyan, hogy több év múlva újra egymásra találtatok?


2011. márc. 6. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, szakítottatok. Plusz írásodból ítélve nem vagy szerelmes, hiába írod. Ha szerelmesek lennétek, nem jutottatok volna el a szakításig. Két ember, aki oda van egymásért nem agyal olyasmin, hogy hány emberrel kéne lefeküdni ahhoz, hogy elég élettapasztalata legyen...
2011. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bármi megtörténhet.


Ha visszajöttél, és még mindíg akarjátok mindketten, akkor folytatni fogjátok. De az Erasmuson sok minden megtörténik. 4 hónap hosszú idő.

2011. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pont azt írtam, hogy nem a szexuális dolgokra gondolok.


És tényleg szeretem. Csak még sokszor gyerekesen viselkedik. Nem érzem még elég érettnek. És jó volt az a másfél év. Csak az utolsó hónapban sok minden történt, aminek nem úgy kellett volna. És most tudom, ha együtt maradunk, én csak szenvedni fogok amiatt, ahogy intézi a dolgait. Mert még nem gondol bele abba, hogy minden tettnek, minden kimondott szónak van következménye.


* Nem erasmusra megyek. Melózni megyek külföldre.

2011. márc. 6. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
HAa igazi a szerelem,akkor mindennel együtt elfogadjátok a párotokat és nem szakítotok.
2011. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Huan001 ***** válasza:
nemolvasom el sztem 13%
2011. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!