Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor verjem meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor verjem meg, hogy leszálljon a lányról, vagy mi?

Figyelt kérdés

17f vagyok és van egy 19 éves gyerek.

Van egy 16 éves lány akibe szerelmes vagyok és ő járt azzal a 19 évessel de most szakítottak és nem akarja felfogni h vége de én meg járni akarok a lánnyal és így nincs nyugi h ő nem áll le :@

Mit csináljak ? Nem vagyok egy kigyúrt állat mégis arra gondoltam h nekimegyek és lesz ami lesz de nem tom :/

Tipp ?


2011. márc. 8. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Az erőszak mindig segít
2011. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így magadat is összevereted és a csaj is meg fog utálni...Inkább csábítsd el a csajt, sokkal többet érsz el így, mintha nekimész....Nameg így a fiúnak is szarabb lesz, ha erő nélkül veszed el tőle fütyörészve a csajt...
2011. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Feles verekedni mert ugyis a csaj dönt ha szereti az exét akkor se fog veled összejönni ha halálra vered a srácot..de még ha meg vered meg akk pláne nem még akk se ha bejösz neki errőlennyit ...by 17/L
2011. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvernéd a srácot mit érnél el?


Megmondom a 19 éves egyértelműen tudná, hogy félsz tőle..jobbnak tartod magadnál és mivel máshogy nem tudsz fölé kerekedni így az erőszakkal jössz ami a primitív emberek eszköze. Szóval majd a exbarátnője ápolná..téged leírna a csaj és hopp. Gondolkozz el rajta.

2011. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ez kedves, de ezzel még nem oldod meg a helyzetet... :D

Inkább beszélgess a lánnyal, de ne úgy mint a ki rögtön rá akar tapadni. Előbb csak barátkozzatok össze. Gondolj bele, most van túl egy szakításon, és nem tudom, hogy milyen a csaj, lehet hogy úgy tűnik, semmi baja, de biztos hogy belül még nem emésztette meg a dolgot, akármiért is szakítottak. És előbb mindenképp a lánnyal beszélj, adj neki tanácsot, hogy hátha meg tudja oldani ő maga a dolgot azzal a ...-al. :D (csak ha még nem ismered -->) Ja, és fontos, hogy előbb tudd meg milyen belülről. Ne csak a külsőre menj. (remélem te nem vagy olyan, aki csak azt nézi, milyen jó segge van a lánynak)

2011. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
üsd szét a fejét énis azt csinálnám...
2011. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
1 éve imerem a lányt de összvesztünk és még haragban voltunk akkor jöttek össze
2011. márc. 8. 23:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor verd be a pofáját, ugyan azt írtam semmi értelme, mert ezzel csak az jelölöd, hogy primitívség stb..de felejtsd el és üsd a fejét amíg mozog.


Ekkora rohadt görényt...gyakorlatilag csodálom, hogy eddig nem verted agyon..elhappolta a csajt előled..ezt ne hagyd.

2011. márc. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!