Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket bánt, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket bánt, ha a párotok nem reagál semmit az sms-re? Ha nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Ma írtam egy szép sms-t a barátomnak,immár 5 órája.Kicsit rosszul esik,hogy nem reagál sehogy.

Egyszer már előfordult.Azt mondta,hogy nem vette észre valamiért.

Pedig van pénz a telefonján,nem is értem...

Ilyenkor mindig nagyon félek,hogy talált nálam jobbat:(

Pedig ezelőtt szinte mindennap küldött valamilyen szerelmes sms-t.

19/L


2011. márc. 9. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát valamit írhatna. Bár úgy vagyok vele, hogy akkor kezdek el aggódni ha mondjuk estig nem ír.
2011. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ismered a párodat akkor nem kell kételkednek, hogy esetleg van egy másik lány a láthatáron.

Lehet csak dolga van vagy valami azért nem ír.

Ahogy az előttem író is írta, akkor aggódnék a helyedbe ha estig nem ír vissza.

2011. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az én párom van h két napig nem ír vissza, mert nincs fél szabad perce sem, aztán viszont ír. el kell fogadnom, ha rosszul is esik. szerencsés vagy, hogy nálad ez még csak-egyszer-kétszer ordult elő.
2011. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem már az se normális,ha fél napig nem írnak vissza.Jó,persze ez attól is függ,hogy mennyire elfoglaltak.Amennyire én tudom,az én páromnak ma 2 edzése volt és a 2 edzés között van jó pár szabad órája,mikor írhatna.Most meg már biztos otthon van,de még most sem írt vissza.
2011. márc. 9. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
az én pasim is ilyen.de ettől függetlenül nagyon szeret.nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.
2011. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én párom volt úgy, hogy egy hétig nem válaszolt az smsemre. Levelet kellett neki írnom, hogy kicsit több figyelmet fordítson rám.

Tegnap megint nem írt semmit de még fel sem hívott nőnap alkalmából:S Ma hívott fel, hogy mi újság és nem értette a kiakadásom okát. Mikor közöltem vele, hogy mi a baj, mondta ártatlan hangon, hogy azt lerendeztük vasárnap.

De nincs értelem hisztiznem, mert nem ezen múlik a jó kapcsolat. Tudom, hogy szeret és bármit megtenne értem. Ha az éjszaka közepén felhívnám őt, hogy bajban vagyok segítsen akkor 10percen belül itt teremne. Pedig 25-30km van köztünk.

2011. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!