Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Húsz éve szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsz éve szakított velem a nagy szerelmem ( legalábbis nekem Ő volt az), és a mai napig nincs nap szinte, hogy ne gondolnék rá! Szerintetek ez normális, vagy totál be vagyok csavarodva?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Azt gondolom, hogy ez egy alapos túlzás.
2011. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez már nem a szerelmedről szól, hanem arról, hogy félsz egy újabb kapcsolattól, és az jó ürügy, hogy egyszer csalódtál, ahhoz, hogy ne kelljen lépned.
2011. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van valakid amúgy? Vagy ezen a régi történeten kattogsz?
2011. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég kevés dolog történhetett veled ezalatt a 20 év alatt! Különös.
2011. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Tesóm az első szerelmével 14 évesen jött össze, 9 hónap után szakítottak apró, gyerekes hülyeségek miatt. De minden nap gondolt rá, és hiába létesített kapcsolatot új partnerekkel, (akik nem mellékesen eléggé hasonlítottak az Ő-jére :) ) mindig, amikor mondtam neki, hogy láttam, utálkozott... a szerelem és a gyűlölet pedig testvérérzés...

Újra együtt vannak: a "srác", amint megtudta, hogy tesómnak nincs barátja, rögtön lecsapott. És a "srác"-nak tesóm óta nem volt senkije...

Pedig 9 éve volt az "első összejövésük" :) És az a nem semmi, hogy tesóm is szereti, mindig is szerette, ha még maga előtt is eltitkolta.

Szóval, levehetted ebből, hogy azt akarom mondani: legalább keresd fel, és próbálkozz újra, mert még egy ilyen lány nem lesz az életedben! :) És az érzés talán kölcsönös... de ha már lekötötte magát valakivel, inkább szeresd azáltal, hogy hagyod a békéjében, és próbálj meg túllépni... Én szurkolok nektek! Ez irtó aranyos történet :)

2011. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van persze új kapcsolat, elég tartós is. De ez egyszerűen nem megy ki a fejemből. Nem kattogok, vergődök miatta..de ott van. Nem keresném fel semmi pénzért, családja van stb., de elfelejteni sem tudom, sőt..Csak egyszerűen kíváncsi voltam, más is jár e ilyen cipőben. Volt pár szerelmem, de igazi csak ez az egy.
2011. márc. 10. 22:41
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
mi 12 éve mentünk szét,én közben férjhez mentem, neki gyereke született. 1/2 éve újra találkoztunk,most mindketten válunk,h újra együtt lehessünk:)
2011. márc. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most ez vagy már a pszichózis tipikus esete, vagy marha túlzóan meséled el a sztoridat. Vagy mindkettő.
2011. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is igazán a férfihoz, a személyhez ragaszkodsz ennyire, inkább maga az érzés bűvöl el még mindig, amit iránta tápláltál/táplálsz. Próbáld kicsit másképp gondolni!
2011. márc. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is pszchihózis. Pszchihopata lennék??? Nem én lennék az első a történelemben...hm.
2011. márc. 13. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!