Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 13 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 13 éves lány vagyok 160 cmc és 45 kg. mennyit kéne ahhoz híznom h ne nézzek ki ugy mint 1 anorexiás? :S

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Most kezdesz majd formásodni...
2011. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kedves első,nem biztos h igazad van.ennyi idősen én is ebben bíztam,de sajnos nem változott a helyzet.27 éves vagyok,165 magas,és 48 kiló.ha a fejem tetejére állok sem tudok hízni.amikor terhes voltam,akkor sikerült tök könnyen 25 kilót híznom,72 kilóval mentem szülni,de sajnos azóta vissza is fogytam,pedig még nincs 10 hünapja h szültem.ez van,ilyen az alkatom.:S
2011. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor a kérdés viszont abból a szempontból értelmetlen, hogy mindegy, mit válaszolnak az emberek, ha úgyeem fog tudni meghízni...

első voltam

2011. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugi :) én is csontkollekció voltam 15-6 éves koromig. Azóta is vékony vagyok, de már van alakom, szóval most úgy pont jó az alakom. A 177 centimhez 62 kg vagyok. Nem valószínű, hogy valaha is vaskosabb leszek terhesség előtt... Ilyen az alkatom és szerintem neked is. De mondom, ne aggódj, ahogy öregszel úgy fogsz "emberesedni" :)
2011. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 15 éves vagyok 160 cm és 45 kg...

Hiába eszek annyit amennyi nekem jól esik,hiába sportolok amitől az izmaim által több súly nehezedik rám...hiába csinálok akármit nem tudok hízni,mert ilyenek a géneim.

Hogy ez az idő múltával változni fog-e? Sajnos nem tudom...de legalább van ami megnyugtat,h a szüleimre ütöttem:)

2011. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 160 cm-hez a 45 nem félelmetesen kevés, bár nem a legideálisabb felnőtt korban. Viszont egy 13 éves lánynak biztos nem beteges. Külön nem kell hízó kúrát tartanod, csak táplálkozz egészségesen, és sportolj valamit. Szépen fogsz nőiesedni :)
2011. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én is ilyen voltam, alakulsz még.
2011. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
13 éves lány vagyok 164cm és 48kg.SZtem ha a magasségomat vesszük nem vagyok jobb elyzetbe mint te.És én fogyni akarok nem hízni.Nem vagyok anorexiás csak szeretnék feszesebb hasat.Nem kell híznod mert akkor ha túlzásba viszed csak kövér leszel.
2012. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kölykök, hova a pics-ába kartok fogyni? -.-
2013. okt. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
minden egy évnél régebbi kérdésre válaszolsz?
2013. okt. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!