Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiú aki tetszik 14 éves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú aki tetszik 14 éves, pörgős minden hétvégén elvan, cigi-pia. Én pedig hétvégénként tanulok, vagy a barátnőimmel, de nem iszom, és nem is cigizem. Mit tegyek, hogy felfigyeljen rám? Többet járjak feléjük?

Figyelt kérdés

Szóval az volt, hogy rájött, hogy tetszik nekem és ott kérdezgetett, de a hülye fejemmel nem tudtam megmondani neki, hogy mi van.

Azóta ilyen köztes állapotba vagyunk, van amikor érdeklem, és van amikor le se szar.

Mit csináljak, hogy újra észrevegyen?

U.i.: múltkor mikor az osztályban öltözött nem csukta magára az ajtót bementem és megláttam. Tiszta égő volt. Utána mikor meglátott elkezdett röhögni. Gondolom ez normális.


2011. márc. 13. 18:24
 1/9 Moszuke ***** válasza:

deszaaaaarxDDD

tipikus bizonyíték amikor a szerelem elvakít:)

ha megakarod magad kímélni.. akkor ne legyeskedj körülötte és kerüld el messze a srácot és a társaságát...na, de ha lukasztást akarsz meg egyéb jó dolgokat hát te tudod.. saját életed, te döntésed.

2011. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ijjjj:D

itt latszik, hogy a csajoknak a bunko pasi kell:D

2011. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább keress egy normális srácot, aki nem iszik, nem cigizik ennyi idősen, szóval nem bulizza szét az agyát ennyi idősen. Lehet, hogy egy kicsit visszafogottabb srácnak meg éppen te jössz be, csak nem veszed észre :-)
2011. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mondták már, hogy hagyjam. de mindig kifogom az ilyeneket azért köszi :D
2011. márc. 13. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Cigizz, igyál, ne tanulj, b*szd el az életed, és akkor talán lesz esélye nálad.
2011. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
az előttem szólóknak teljesen igazuk van. De együtt érzek a kérdezővel. Én is voltam már hasonló cipőben hogy pontosan ilyen srácot fotam ki. Az ilyen fiútól viszont ne várj sok jót aki már 14 évesen iszik meg cigizik. Szerintem is hagyd őt, csak szenvedést okozna. Te szerintem nyugisabb vagy mint ő és nem ilyen pörgős. Ugyhogy szerintem nem éreznéd túl jól vele magad. Tudom nem könnyű ezt elfogadni ha egyszer tetszik, de hidd el nekem nem éri meg ilyennel kezdeni. -.-
2011. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok.. lehagytam h 14 éves lány vagyok:D
2011. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ááh. utolsónak nagyon köszi. eltaláltad pont. énis 14 vagyok. :D
2011. márc. 13. 18:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy hozzád hasonlóan normális, jó fej, aranyos fiú kell neked, aki nem csinál ennyi hülyeséget... majd csak megtalálod :)


16/f

2011. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!