Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket érdemesebb választani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket érdemesebb választani?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok

Van 2 fiú, egy 21 éves, meg egy 15. Ők nem ismerik egymást. Mindegyikkel nagyon jól elvagyunk, és én mindkettejük iránt kezdek valamit érezni, és szívesen megpróbálkoznék egy kapcsolattal.

A 15 éves, hozzám képest fiatal ugye korban, viszont jól megértjük egymást, és jól érezzük magunkat, de ez ami még nem tudom, hogy ő mint barát, vagy ő is kicsit többet érez, a többi lányhoz képest közvetlenebb velem.

A 21 éves fiú pedig nyíltan közölte hogy szeretne velem kialakítani egy kapcsolatot.


Melyik az érdemesebb, nem szeretném egyiket sem megbántani, de én inkább a fiatalabb felé húzodok. :S


2011. márc. 14. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, amelyikbe szerelmes vagy.
2011. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ő lehet nem csak baszni akarna még talán
2011. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha igazából eldöntötted magadban, hogy a fiatalabbat választod, de azért megkérdezed, akkor már megvan magadban a válasz -tapasztalat:) - Én úgy látom, hogy a 21 évessel több értelme lenne. Lehet, hogy a 15 évesben csalódni fogsz. Most annyi vagyok, hát.. Nem tudnék közülük választani, olyan a "felfogásuk",de remélem neked jót sikerült kifogni:D
2011. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én a 15 éves fiút nem választanám a helyedben...

16évesen nekem is volt egy 15 éves barátom mert először én is úgy gondoltam hogy a kor nem számít...de sajnos igenis számít...hosszútávon nem hiszem hogy jól működő kapcsolat lehetne...

2011. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

csak az a baj felesleges ilyenről, olyat kérdezni, az emberek általánosítanak, nem ismernek téged sem

lehet már maga az, hogy 15évesen megmozgatott benned valamit, lehet érettebb, a 21éves meg nyomja mindenkinek a mézes madzagot, csak azt várja bekap és eldob, de lehet ellentéte történne meg. Na látod? ezt csak te tudod

2011. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én az a gyerekes fajta vagyok, viccelődök, de ha kell komoly vagyok.

A 21 éves romantikus féle, ami nem az én stílusom, viszont amiken eddig átment a lányok terén sajnálom, és nem szeretném én is átverni.

Viszont a 15 éves meg ugyanolyan gyerekes mint én, és nem nézik ki belőle hogy 15 éves lenne.

2011. márc. 14. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!