Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretek egy lányt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy lányt, és közelebb szeretnék kerülni hozzá. Gondoltam adok neki egy becenevet, amin csak én hívom, de nem tudok semmit sem kitalálni. (? )

Figyelt kérdés

A lány alacsony, vékony, hosszú szőke hajú, zöld szemű. Mindig nagyon kedves és aranyos mindenkivel, emellett még okos is. Rocker és egy zenekarban énekel és gitározik.

Nagyon fontos lenne, mert iszonyatosan szeretem.

F/16


2011. márc. 14. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
hát én nem tudok segíteni mert nem ismerem a csajt elég jól h becézgessem...:D
2011. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a szőkékről mindig a mézespuszedli jut eszembe. :D
2011. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, elsőnek igaza van.. Mi nem ismerjük, ezek alapján meg nem lehet semmi értelmes becenevet kitalálni. Ahhoz tényleg ismerni is kéne... így mindenki max csak ilyen alap dolgokat fog mondani, ami már egyáltalán nem egyedi. Ha igazán jót akarsz, amin csak te hívod, neked kell kitalálni;) Jöhet az a nevéből vagy egy rá jellemző édi tulajdonság továbbalakításából... bármi.. használd a fantáziád :D de az a legjobb, amikor az ilyenek maguktól jönnek :)
2011. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Just A. Guy ***** válasza:
100%
Csináld úgy mint Ady a múzsájával. Adél-ból lett Léda. Olvasd te is visszafele a nevét :D
2011. márc. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
23:25 :DD remélem valami extra nagy hülyeség jön ki, ha visszafelé olvassa majd :)
2011. márc. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

hívjad úgy hogy drága kenyerem <3

kenyér nélkül élni se lehet szóval felér 1 "életemmel" csak ez egyedibb :D

2011. márc. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Így hirtelen Zöldike, vagy Manci. :D
2011. márc. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mi a neve am?:D
2011. márc. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Klarissza
2011. márc. 17. 20:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Assziralk :D xd


de végül mi lett? :D

2012. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!