Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire alapoztok a párhorosz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire alapoztok a párhoroszkópra? Nagyon számít?

Figyelt kérdés
Én azt vallom, hogy szerelem, megértés, megbecsülés, őszinteség, bizalom! Ki ért egyet?
2009. febr. 22. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Párhoroszkóp? Nem hiszem, hogy ez bármit is számítana. Amiket felsoroltál, sokkal alapvetőbbek. Mindenki más és nemcsak a 12 zodiákus szerinti személyiségtípusok léteznek...ezért nem hiteles számomra a horoszkóp.
2009. febr. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
en hiszek benne mert en jartam mar ikrek jegyu fiuval es teljesen nem illettunk ossze nagyon rossz volt a kapcsolatunk....most a parom a halak jegyeben szuletett es vele nagyon jol megertjuk egymast lassan 9honapja vagyunk egyutt
2009. febr. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaz amit leírtak, legalábbis az eddigi tapasztalataim azt mutatják, csak az a baj hogy annál kicsit öszetettebb a dolog. Nekem is volt Nyilas barátnőm (Oroszlán vagyok) és amit leírtak rólunk az gyakorlatilag szórol szóra igaz volt, csak még volt emelett egy rakás más dolog ami miatt nem ment. Szóval szerintem amit írnak az rendben van, de az csak egy töredéke egy embernek.
2009. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne...
2009. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: szerintem max. a véletlen műve, ha ez beválik a leírtak szerint. Mindenki egy indiviuum és nem lehet az embereket 12 személyiségtípus szerint beosztani. Én szűz vagyok, a férjem mérleg. A horoszkóp azt mondja, hogy nem nagyon illünk össze, pedig mi egész kapcsolatunk alatt egyszer sem veszekedtünk és nagyszerű házasságban élünk...szóval ez is egy a sok átverés közül. Ha elolvasol egy horoszkópot mi van benne? Új szerelem, új munkahely, pénz áll a házhoz...mindezt egy hétre és az emberek 1/12 részének persze ugyanazt jósolják. Na ez vicc!
2009. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megnyugtatóak! :)
2009. febr. 22. 22:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!