Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Csaltátok már meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csaltátok már meg, vagy szakítottatok mert szembe jött egy jobb pasi?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Amíg egy lány szerelmes, addig a saját pasiját látja a legjobbnak. A normálisabbja meg ha már nem szerelmes, akkor szakít az illetővel, mielőtt mással kezdene..
2011. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak a külső alapján ne, hogy húú, ez most egy Brad Pitt, akkor kidobom a mostani "átlagos" pasimat, a szerelem nem ilyen :) de olyan volt már, hogy elhidegültem a barátomtól, és volt egy srác, aki többet foglalkozott velem, láttam, hogy nagyon kellek neki, és történetesen vadító pasi volt, de alapból a törődése vonzott, ezért őt választottam a barátom helyett.
2011. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam esett már meg, hogy megcsaltam a páromat egy másik jobb pasival.. de utána szakítottam is vele,mert bűntudatom volt,viszont rájöttem már nem is szeretem.

Viszont az előzőhöz kapcsolódóan,ha szerelmes vagy, szembe jöhet veled Brad Pitt,le se szarod,mert nem érdekel:) Volt rá eset,hogy nm egy don huan volt a pasim,de imádtam,belé voltam zugva,és nem érdekelt mellette senki!!

Lényeg,ha ilyenen jár az agyad, nem vagy szerelmes már igazán:)

21/L

2011. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a típus vagyok, aki a szerelmét érzi a legjobb pasinak. De ha még lenne is, akire felfigyelnék, akkor sem lenne elég indok, hogy elhagyjam azt, akit szeretek.
2011. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!