Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kedveskedhetnék neki?

Figyelt kérdés
Szeretnék a páromnak hétvégén valami romantikus, szexuális tartalmú dologgal kedveskedni. Ötleteket várnék, hogy esetleg mivel. Gondoltam arra, hogy körberaknám mécsesekkel az ágyat meg rózsaszirmokat szórnék szét meg pezsgő és eper, de talán ez inkább csak a lányoknak jön be. Ti mit gondoltak? Segítsetek légyszi! Ő 22/F, Én 20/N
2011. márc. 17. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
De minek ez? Szerintem te vagy neki a legnagyobb romantika. Ha lesztek 20 vagy 30 éves hàzasok, akkor màr gondolkodhatsz ilyeneken. Ez csak az én véleményem.
2011. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyomj neki inkább egy sztriptízt, a net tele van ilyen videókkal, sokat lehet lesni.Énis elhatároztam még pár hónappal ezelőtt, hogy kedveskedni szeretnék a barátomnak egy ilyennel éééés eldobta az agyát kb. Ez az aminek a pasik tutira örülnek, főleg ha a kedvese csinálja és csak neki :) szerintem nagy sikered lenne vele.Ez romantikus és szexuális tartalmú, ahogy írtad :D
2011. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ó nem is rossz ötlet :) esetleg tudnál valami zenét linkelni, amire lehetne? és segédeszköz? mármint szék vagy valami amin vonaglasz? vagy a pasid teste? :)
2011. márc. 17. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Ohoo persze hogy segítek :D


Na akkor először is linkelek pár zenét

ez egy régi klasszikus biztos imered : http://www.youtube.com/watch?v=uGBvbrXNjs0

de ez is jó:

http://www.youtube.com/watch?v=RQa7SvVCdZk

esetleg egy kis lassabb, nyugisabb:

http://www.youtube.com/watch?v=3j3okb3kuts&feature=related


Amikor én csináltam a barátomnak akkor felvettem egy combközépig érő inget kigombolva, alatta egy szexi fekete felső azalatt melltartó amit még nem látott rajtam.Bugyinak egy vörös csipkézett franciabugyit választottam amit megint csak nem látott rajtam sose, dirket vettem egy olyat ami épp csak a lényeget takarja, alá pedig becsempésztem egy fogselyem bugyit :D csak hogy húzzam az agyát mégjobban.Felvettem még egy párducmintás harisnyakötőt vagy minek hívják.Most lehet úgy tűnhet hogy túl sok a ruha de legalább van mit levenni:D A szám elején összefogtam a hajam és feltűztem aztán hirtelen a szám közepén kiengedtem, szerintem ez is jó ötlet.Leültettem az ágyra a barátomat és megkértem hogy várjon egy percet mindjárt jövök...addig hihetetlen sebességgel felvettem ezt a kis "jelmezt" aztán elindítottam a zenét és elkezdtem neki táncolni majd szépen lassan levetkőzni, néha őt is belevontam egy egy ruhadarab levételénél, de nem engedtem nagyon hogy hozzám érjen max egy-két símogatás.Ahogy hallgatod a zenét biztosan magávalragad az érzés, tudni fogod, hogy hogyan mozogj.Ringasd a csípőd,mozogj lassan,érzékien próbálj ki mindent előtte a tükör előtt :) A mécses meg a gyertya jó ötlet :D meg tejszínhabos gyümölcsök vagy csak simán a tejszínhab :D esetleg párologtass valami illatos olajat vagy füstölő is jó.De ne legyen azért túl sötét, hogy látszódjon a lényeg azért :)


Háát sok sikert kívánok neked, ha eszembe jut még valami akkor írok:)

2011. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi szépen, nagyon jókat mondtál. Azt hiszem ezt én is megcsinálom. :)
2011. márc. 20. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!