Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Olyanok lettünk mint egy nyugdíjas házaspár! :/

Figyelt kérdés
A barátommal 1éve vagyunk eggyüt és az utobbi pár hónapba alig járunk el valahova..most is mondtam neki hogy menjünk el moziba de neki nincs kedve mert hogy drága és itthon is megtudjuk nézni..Mindig csak filmet nézünk meg fekszünk az ágyba..Engem ez nagyon idegesit de azt mondta hogy őt annyira nem idegesíti!Mit ajánlotok hova menjünk el??Ti miket szoktatok csinálni?18/L
2011. márc. 19. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Próbáld ki -szerintem-, hogy ha ő nemet mond a mozira, akkor menj el valaki mással. Lehet hogy rájön, hogy hééé, jól szórakozik én meg itt ülök a TV előtt?! Nemár, én is akarok moziba menni! És legközelebb már megy veled :)
2011. márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mondtam neki hogy akkor elmegyek mással..erre nagy pukkadozva mondta hogy akkor nézzek ki valami filmet és mennyünk..na mondom akkor tudod kinek van kedve menni..
2011. márc. 19. 14:54
 3/16 anonim ***** válasza:
Menjetek el kirándulni, túrázni. A friss levegő jót tesz... Persze ez az én véleményem, de egy ötletnek szerintem elmegy.
2011. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Motorozni, biciklizni, sétálni, kertet rendbetenni, ha megfelelő az időjárás. Mai esős időre tekintettel mi is bentt fekszünk vagy ülünk. Esetleg összedobunk valami fncsi kaját, megszereljük a csapot, órát ilyen benti melók. Mást én párommal se lehet csinálni.

22/N

2011. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ti szegények... mi dugunk ilyen szar időben.
2011. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
és ha nincs szar idő akkor is dugtok?:D
2011. márc. 19. 14:56
 7/16 anonim ***** válasza:

Meg kellene magyaráznod a barátodnak, hogy oké, hogy őt annyira nem zavarja, de téged igen. És ha neked ez egy év után kezd unalmas lenni, akkor hosszú távon nem biztos, hogy így életképesek lesztek együtt, ha ő nem akar változtatni.


Egy-két havonta azért, ha anygailag bírjátok, el lehet menni moziba (annak mégis csak más hangulata van, mint egy otthoni filmnek:), színházba. Ha szerettek, menjetek együtt bulizni egyszer-egyszer.


Főzhettek is együtt, sőt, tanulhattok együtt főzni:). Ez szerintem jó közös időtöltés, és később hasznotokra is van.


Társasjáték:). Mint a Twister, szórakoztató.

Vagy honfoglalózzatok együtt:), vagy ha van más, amit mindketten szerettek, akkor azt.


Ha jön a jó idő, menjetek közösen sétálni, vagy akár kocogni.


Néha közösen is ellátogathattok a barátaitokhoz, hogy társaságotok is legyen.

2011. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
jaa, ismerős.. elmondom az én tapasztalatomat, de nem biztos h nalatok is ez lesz a vége, lehet h nalatok meg lehet oldani.. nalunk ez hmm, azt hiszem h 2 év járás után jelentkezett, nem volt kedve sehova se menni, be akarta nekem etetni ( és be is etette ) h ő már kinőtt a bulikból, 22 évesen.. na persze.. :) aztan amikor szakitottunk, rá 1 hónapra összejött 1 másik csajjal, és azzal most jarnak bulizni.. ennyit erről..
2011. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm szépen sokat segitettél :D
2011. márc. 19. 14:58
 10/16 A kérdező kommentje:
vagyis utolsó elötti.. remélem az utolsónak nincs igaza :D
2011. márc. 19. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!