Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből tudhatnám meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatnám meg hogy bejövök-e neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam (lány), akibe bele vagyok zúgva már egy jó ideje. Vajon hogy deríthetném ki, hogy bejövök-e neki? Rákérdezni nem szeretnék amíg biztos nem vagyok a dolgomban, mivel egyébként barátok vagyunk, és nem szeretném tönkre tenni a barátságunkat. Kérlek segítsetek!

Köszi! F/16


2011. márc. 21. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
probald megnevettetni,legyel vele kedves,de ne nyálas. aztán ha már tenyleg joban vagytok,és leültök egymas melle ,vagy valami,és kettesben vagytok,csokold meg :) de csak ha latod,h nem fordul el ha melyen a szemebe nezel:)
2011. márc. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
amugy hol laksz?
2011. márc. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
XD Itthon, miért? :D
2011. márc. 21. 15:26
 4/10 A kérdező kommentje:
Szoktunk beszélgetni, meg hasonlók. Meg nemrég egy alkalommal mikor órán összenéztünk rám mosolygott. Meg sokszor szokott olyan lenni hogy ha páran beszélgetünk és valaki valami vicceset mond, akkor összenézünk, meg mikor elneveti magát akkor rám néz. De nem tudom ezek jelentenek-e valamit, vagy csak én kombinálok túl sokat.
2011. márc. 21. 15:30
 5/10 anonim válasza:

szerintem ha rád mosolyog akkor az már tuti jót jelent :)

próbálj meg beszélgetni erről vele ....ha zavarba jön vagy próbál terelni akkor valószínűleg bejövős vagy neki :D

nekem is hasonló sőt ugyan ilyen gondom van csak én lány vagyok és nem tudom hogy a srácnak bejövök-e :)

2011. márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ezek szerint te is tudod milyen érzés? :) Rátérnék a dologra, csak mivel nem vagyok biztos a dolgomban, nem szívesen tenném tönkre a barátságunkat azzal, ha esetleg a félreértett jelek alapján kopogtatnék zárt ajtón. Meg amúgy se vagyok a legbátrabb ilyen téren. :)
2011. márc. 21. 16:32
 7/10 anonim válasza:
igen teljes mértékben megértelek ....és én is így vagyok vele, hogy nem merek rákérdezni mert mi van ha nem ....csak nálam még pluszba tesz a srác elég kétértelmű megjegyzéseket is :/
2011. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most meg olyat csinál (pl. tegnap is meg ma is), hogy mikor érzékelem, hogy rám néz, és odanézek, akkor gyorsan elkapja a fejét, aztán ha én is másfele nézek utána, akkor megint rám néz, ha én megint oda nézek, akkor megint elkapja a fejét. :D Vajon ez jelenthet valamit?
2011. márc. 23. 17:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Abból ha megkérdezed.
2011. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak mint írtam, az a baj, hogy osztálytársak vagyunk, barátok, és nem akarok mindent egy kérdéssel szétrombolni. Azt se tudom megtenni, hogy max utána nem találkozunk egy ideig, vagy valami, mert osztálytársak vagyunk ugye.
2011. márc. 23. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!