Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm fél év után szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm fél év után szakított velem, nagyon hirtelen. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Pécsi 18 éves srác vagyok,budapesti barátnőm azt mondta hogy nem a távolság miatt szakít,hanem mert már nem a régi a kapcsolat,hogy már nem lelkes annak ellenére sem,hogy tudta hogy tiszta szívemből szeretem.Mit tegyek?Azt mondta nem akar velem beszélni.Írnék neki egy szerelmes emailt,vagy várjak még kicsit amíg lenyugszik?Vissza szeretném szerezni nagyon.
2009. febr. 23. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
eleg furcsa kifogasokat talalt.. biztos hogy ezert szakitot? ha igen akkor szerintem menjel el hozza egyik nap es beszeljetek meg. mond el neki hogy nagyon szereted es nem akarod elvesziteni [mond el az erzeseidet] beszelges vele, nem letezik hogy az ember erzesei egyik naprol a masikra enyire megvaltozanak, .. ha megsem jon ossze a dolog akkor keres masikat, de ha tenleg tiszta szivebol szertett o is akkor szerintem meg van remeny, remelem hogy sikerulni fog, sok szerencset hozza (K)
2009. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem tudom.Hetente,két hetente találkozgattunk,igaz adódott néhány problémánk szexuális téren...de nem hiszem hogy annak bármi köze lenne ehhez az egészhez.Az utóbbi 1 hónapban furcsa volt nagyon,egyszer szakítani akart,de másnap beszéltem vele és teljesen lenyugodott,msnen órákon keresztül szerelmet vallottam neki,akkor segített.Most 1 órán keresztül sírva-zokogva bizonygattam neki hogy nekem ő az igazi,ő meg csak azt hajtogatta hogy nem akarja tovább folytatni,annak ellenére sem hogy a távolság kérdést valamennyire leküzdöttük.Akarok neki írni egy szép szerelmes levelet,de félő hogy az csak felkavarná most.Lehet várnom kéne vele,nem tudom.Msnen nem láttam mióta szakított velem,iwiwen még fentvan ismerőseim között.Egyáltalán nem értem miért szakított velem,semmi okot nem adtam rá,úgy érzem nagyon figyelmes,kedves,romantikus voltam vele az utóbbi időben.Ő ennek ellenére mégis azt mondta hogy nem érez úgy,és nem akarja tovább,ami elég hülye kifogás.Vissza akarom szerezni,de félek nagyon hogy pofára fogok esni.
2009. febr. 23. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Én személy szerint a távolságra tippelnék, pont mint nálam régebben. Csak én Gödöllőn voltam egyetemen, ő meg Pécs mellett. Járkáltam hozzá minden hétvégén, egyre kevesebbet foglalkozott velem amikor vele voltam, szóval passzívoskodott.
2009. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kérlek adjatok még tanácsokat!Még mindig iszonyatosan belé vagyok esve,ezt tudja ő is.Gondolkodom rajta hogy először egy barátnőjénél érdeklődjek-e,vagy egyből neki írjak.Mondjuk ezzel mindenképpen várnék legalább egy hetet,hátha addig lenyugszik kicsit.
2009. febr. 23. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Hááát, hááát.... szexuális probléma... lehet, hogy mégiscsak ott kéne keresni a probléma gyökerét! Gondold végig!
2009. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy látom hogy te igazán szerelmes vagy ebbe a lányba. Szerintem gondolkozz el azon hogy ő mit szeret vagy szeretett benned(bár remélem ne csak múlt legyen) és valahogy azzal a dologgal próbáld meg visszahódítani. Valahogy bizonyítsd be neki hogy senki nem szeretheti őt ennyire mint ahogy te szereted. Még ha hazugság is lenne ez amiket írtál (bár nem az), még akkor is bedőlne egy ilyen szövegnek. Ez a nagyszerű érzés ami téged nem tud elhagyni, szerintem képes arra hogy visszaszerezz egy olyan lányt aki szeretett téged valamikor is. Lehet hogy csak pillanatnyi eszmezavar és rájön hogy mégis te kellesz neki. Sajnos velem már volt ilyen, és mióta visszakaptam a barátom és eszembe jut a szakítás elkap a sírás. Nagyon imádom és nem akarom elveszíteni! Gondolom te is ilyesmit érzel! Sok szerencsét kívánok hozzá. Szerintem a legjobb lenne ha személyesen beszélnétek meg a dolgokat. Minden jót! Drukkolok!
2009. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló!Köszönöm a válaszodat,ez adott egy kis önbizalmat most nekem:)!Tényleg az lenne a legjobb hogyha személyesen beszélnék vele,de félek attól hogy ha felvonatoznék pestre,és találkát akarnék vele leszervezni,azt mondaná hogy nem,és hogy hagyjam békén.Gondoltam már arra is hogy írjak neki egy rendes levelet,csak gondolom amint meglátná összegyűrné,vagy az anyja is akár...szülei elég fura szemmel nézték a kettőnk kapcsolatát,bár ennek szerintem semmi köze a szakításhoz.Lehet hagynom kéne őt hogy kicsit lenyugodjon...:(
2009. febr. 23. 21:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el így jársz a legjobban.
2009. febr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!