Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány. Hogy jöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. Hogy jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés

Na az van, hogy van egy lány az osztályomban, aki nagyon tetszik. Már kb. más fél éve nagyon jóba vagyok vele, suliba is dumálunk, poénkodunk, elkisérjük egymást ide oda, vagy moziba megyünk (fiuk lányok többen). Eddig különösebb jeleket nem mutatott, de mostanába egyre többet van körülöttem, hozzámér, elkér tőlem ezt azt, stb. Jeleket küld, sztem tetszem neki. Kb egy éve próbáltam vele járni, akk azt monta maradjunk barátok.

Hogy kezdeményezzek?? Moziba csak ugy jönne ha többen megyünk, vagy bárhova, igazából ötletem nagyon nincs :(

15/f


2011. márc. 22. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek alapján csak szórakozik veled és semmi több. Ne tapadj rá mint egy pióca. Ha nem akar veled moziba menni akkor ott valami nem stimmel.
2011. márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem probáld őt el kerülni mint ha nem érdekelne téged !!!! És ha azt látod hogy rosszul esik neki meg megy utánad beszél neked stb...akkor tuti hogy kellesz neki és akkor probálkoz komolyabban nála mond el neki mit akarsz tőlle és sok sikert
2011. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
velem is ez van, szívás az élet tesó, ez a helyzet:S
2011. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ha moziba nem akar ketten, az úgy télleg rossz. :/ vagy esetleg máshova kettesben? üljetek be kávézóba, ott beszélgetni is lehet :)
2011. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ilyenkor 2 dolog lehetséges:

- Csak hülyéskedik veled

- Nem akarja rögtön azt amit te akarsz, de közben érdekled őt

2011. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!