Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok: A mindennapokban milyen közös programokat találtok ki? , milyen eseményeken vesztek részt?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


24 éves pasi vagyok. Barátnőm velem egy idős.

Fél éve vagyunk együtt, és már tudjuk, hogy életreszóló kapcsolat lesz ebből. Mondjuk ezt azért, mert előző kapcsolatainkhoz képest érezzük.


Szóval csak kiváncsiak vagyunk, hogy ti párok odakint :) milyen közös programokat találtok ki?


Mi pl. színházba megyünk néha, moziba, kiállításokra, főzőcskézünk közösen, összeülünk a barátokkal.


Ti?


Légyszi, kort is írjatok, köszi


2011. márc. 22. 19:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Megnézzük együtt a barátokköztet.
2011. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Mi is hasonló dolgokat csinálunk, mint ti, 6 éve vagyunk együtt. Gyakran kirándulunk is, csak úgy elvonatozunk egy-egy nagyobb városba és körülnézünk, ezek ilyen spontánabb hétvégi akciók. :) Sétálni is sokat szoktunk. Bevásárolni is közösen megyünk a hétvégére, otthon is nézünk filmeket, és... Nos, ez hülyén hangzik, de a két egymás mellett levő számítógépasztalnak és a gépeknek hála, ha esténként otthon akarunk maradni, olykor hálóban játszunk. :D
2011. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Előző voltam, bocsi, 20L. :)
2011. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyokat sétálunk, beülünk egy kávézóba egy sütire vagy fagyira, sokat főzünk együtt (az olyan jó tud lenni), összebújva megnézünk egy jó filmet (szeretjük a filmeket, de moziba ritkán járunk, inkább otthon készítünk valami finom rágcsálnivalót és behuppanunk az ágyba), szoktunk társasjátékozni is (a gazdálkodj okosan helyett az erotikus társasjátékokat részesítjük előnyben), összeülünk néha a barátokkal. És nagyon sokat beszélgetünk. 8 éve együtt vagyunk, 3 éve együtt is élünk a közös kis kuckónkban.

25/L és 26/F

2011. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, mindannyian nagyon aranyosak vagytok. :)
2011. márc. 22. 20:10
 6/20 A kérdező kommentje:

Előző válaszoloknál látom, hogy vannak idősebbek is, mint 20 éves.


Ti nem jártok már szórakozóhelyekre, együtt?


Igaz, hogy 20az évei, fiatal korában az ember azért jár, mert párt keres, de ha már párkapcsolatban vagytok, akkor nem szoktatok elmenni?

2011. márc. 22. 20:15
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Mi is inkább sétálunk, otthon ülünk (főzünk, mosogatunk, filmezünk, kacagunk nagyokat, hülyéskedünk, gitározunk)...néha eljárunk barátokkal, vagy áthívjuk őket.

Moziba nem voltunk még együtt:D (pedig együtt vagyunk 4. éve:P) színházban voltunk, nyaralás, kirándulások, gyalogtúrák, vagy kocsival, közös barátokkal, koncertek. Ezeket azért szeretjük.

20-L

2011. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó: Minden tiszteletem a tied, ez aztán egy szép kapcsolat, komolyan modntam:) irigykedek rád, bár én nagyon fiatal vagyok (15), de ki lehet nevetni, már tudom hogy nekem ki lesz egy életre az igazi, leírhatatlan hogy mért, voltam már szerelmes, de ez most más teljesen.
2011. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:58


utolsó vagyok ennek a fiúnak szólt, minden tiszteletem az övék:)

2011. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
A kapcsolatunk elején (úgy az első 2-3 évben) még gyakrabban jártunk szórakozóhelyekre, de valahogy már nem érezzük szükségét ennek. Szülinapok, névnapok, szilveszter alkalmával mi is elmegyünk szórakozni, de nem diszkóba, hanem házbuli jellegű, barátoknál rendezett összejövetelekre. Ezek is inkább ilyen beszélgetős, activityzős esték, ahol szól a zene, iszogatunk kicsit és jól érezzük magunkat. Egy évben ez 3-4 alkalom maximum. De nem is hiányzik a bulizás egyikőnknek sem. Lenyugodtunk már, és nekünk ez így jó. Kérdező, ti jártok szórakozóhelyekre?
2011. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!