Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nekem nem barátnő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nekem nem barátnő, hanem "anya" kell, miért van ez?

Figyelt kérdés

Olyan furcsa ez, de akkor is azt érzem, hogy nekem olyan nőre van szükségem, akihez oda tudok bújni, akivel biztonságban érzem magam, aki vigyáz rám, aki gondoskodik rólam, aki törődik velem. 24f


Mi a fenét csináljak?


2011. márc. 23. 23:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
jöjj össze egy MILF-el.
2011. márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

ugyanebben a helyzetben vagyok én is, rég óta keresek ilyen lányt,csak sajnos sikertelenül..

bár lehet ha te tennél egyet anyává,úgy megváltozna a helyzet:D

2011. márc. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
minden férfi ilyet keres valamilyen szinten mert erről szól egy kapcsolat a kölcsönös szeretetről vagy miről és ez ebből áll gondolom én.
2011. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Jó de a lány várja el, hogy a férfi biztonságot és törődést nyújtson, nem fordítva. Ez olyan férfiatlan.
2011. márc. 23. 23:54
 5/27 Moszuke ***** válasza:

hát ez nekem alap, hogy olyan lányt keresek akihez bújhatok, ha rossz passzban vagyok gondoskodik rólam, számíthatok rá a bajban, aki félt, aki törődik velem, aki gondol rám..

én ezt tartom normálisnak,

de ezt nem nevezném anya pótléknak.. amiket felsoroltál alap dolgok ha két ember szereti egymást.

2011. márc. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Moszuke ***** válasza:
lánytól is el lehet várni a törődést és biztonságot.. a biztonságot inkább mint érzelmi, lelki biztonságot.. nem azt a tipikus fizikai férfi biztonságot, hogy jön egy mamut és megvédi az asszonyt a barlangban a előember.
2011. márc. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

én az ilyen kis bújós srácokat szeretem, akiket óvni kell, akik rám támaszkodnak, és olyan aranyosak. :)

sztem keress ilyen csajt, aki ezt szereti

20/L

2011. márc. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

23:59 meg is találta a te személyedbe :D


Nekem volt egy haverom aki közölte hogy "nekem olyan csaj kell aki megvéd" mondtuk neki ez egy kapcsolataba természetes ő ezek után mondta

"Nekem konkrétan olyan kell aki megvéd szal ha meg akarnak verni akkor ő elintézi őket." (csávó az egy kb 210cm két ajtós szekrény csak baszott szerény és félénk olyan mintha KingKong megkapta volna MAlacka természetét)

2011. márc. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Szerintem sok pasi szereti az ilyen típusú lányokat. Állítólag az én párom is. Remélem tényleg...
2011. márc. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Anyám barátja pont ilyen volt. Egy balf@.z . Olyan szinten hogy elvette öcsém elől anyánkat. Anyám meg hát mint az agyatlan zombi anyáskodott felette, az akkor 6-10 éves öcsém meg le volt sz..va.. Milyen az ilyen ember?? Ki is lett dobva szerencsére anyám is időben kapcsolt (4 év) hogy azért a kölkével is foglalkoznia kéne. Szánalmas mind az az ember, meg anyám is..

Tény kell egy alapszeretet nekünk is, de ne már a nő hordja a nadrágot gyerekek!


Valamelyest változz meg öregem, mert a leendő gyereked látja kárát..


20/F

2011. márc. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!