Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIt adhatok fiunak 17. szülina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt adhatok fiunak 17. szülinapjára? Valami nem túl drága de jelentős ajándék.

Figyelt kérdés
8 hónaposak leszünk szülinapja után pár nappal..Nincs ötletem mit adjak neki.Ékszert kapott(karkötö..) régeben plüst is,olyan kulcstartót is kapott ami gravírozot... Segítsetek ti eddig mit ajándékoztatok fiuknak szülinapra?
2009. febr. 24. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj valami drága dologgal meglepned. Lehet, hogy röhejes (Te tudod, hogy mennyire értékeli az ilyesmit), de ha tudsz pl. sütni, készíthetnél neki valami sütit. Ha jó a kézügyességed, csinálhatsz valami emléktárgyat neki. A lényeg, hogy azt érezze, hogy ezt nem "csak úgy levetted a polcról", kifizetted és kész, hanem melóztál vele, a szívedet, lelkedet beleadtad. Ha romantikus a srác, imádni fog érte (én is ilyen vagyok).
2009. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az első hozzászólóval értek egyet, ez sráctól függ, én speciel nagyon örülnék vmi sütinek, vagy hasonlónak... :) De én nekem egy "Boldog Szülinapot" is elég lenne... :)
2009. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az első válasz olyan volt,mint ha az én Kedvesem írta volna. :D Ugyanis én is hasonlókat "műveltem" a születésnapján, igaz, a hónapforduló nem esett a közelébe.

De szerintem ha emlékezetessé teszed a napját, már az is hatalmas ajándék. Szervezz neki meglepetést: vidd el valahova, ahova már régóta szeretne menni, vagy mutass meg neki valamit, amire már nagyon régóta kíváncsi. A sütemény sem rossz ötlet, meg egy apró kézzel készített valami sem, de szerintem ha neki ajándékozol egy teljes napot, nagyon fogja értékelni. :) Esetleg egy kis csokit, vagy valami "ínyére valót" adhatsz mellé. :)

2009. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Arra gondoltma hogy egy valamire lerajzolom a föb pilanatokat amiket együt töltünk.(elég jol rajzolok) ésakkor irok minden képhez egy két sor. idézete netán amit ábrázolvagy ilyesmi.de nem tudom hogy egy fiu ezt értékeli..AZtán egy képkeretbe vagy valamibe betenném..vagy valami ötlet ehez? vagy inkább hanyagoljam?

Milyen dolgot lehet kézel csinálni egy fiunak? ami nem olyan snassz?

2009. febr. 24. 16:58
 5/7 anonim válasza:
49%

Én igaz idősebb vagyok kicsivel nállad de szerintem ha éltek szexuális életet, akkor annál nagyobb öröm nincs egy féfinak ha szexuálisan csábitód el a szülinapján.Én ezt úgy csináltam hogy gyújtottam pár gyertyát,beraktam egy romantikus cd-t és az ágyba szortam rózsaszirmot.És most jön az egésznek a lényege.Öltözz fel valami szexis ruhába,a fekete combfix nem olyan drága meg felveszel hozzá egy topot meg egy kis szoknyát szépen ki sminkeled magad de izlésesen.És egy üveg pezsgővel meg két pohárral megleped.Hidd el ez bejön.

Ez akkora élmény lesz hogy soha nem felejti el én mai napig igy csábitom el a páromat.


:-)egy 27 éves nő

2009. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a rajzos tetszik :) 4 bátyám és egy Kedvesem van, és mindőjüket végiggondolva: ez egy nagyon jó ötlet :) én voltam az, aki megjegyezte, h mint ha ráismertem volna. :)
2009. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az összes nagyon jó ötlet köszi szépen,most már elkéne döntsem hogy milegyen:) remélem örülni fog(sütök mindenkép az ajándékhoz maffint.. imádja) :D
2009. febr. 25. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!