Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha úgy érzem, hogy kész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha úgy érzem, hogy kész vagyok neki adni a szüzességem, néha viszont kételkedek?

Figyelt kérdés

Fél éve járok a barátommal. Imádjuk egymást. A barátom nagyon akarja már a szexet, mert eddig csak pettingeltünk, és ő 19 éves és szűz(bár lett volna már több alkalma is mással lefeküdni, csak ő az igazira várt). Teljesen megbízom benne, és nagyon sokszor úgy érzem, hogy már akarom én is a szexet, kívánom, meg minden. Viszont néha előjön az az érzés is, hogy félek, meg néha azt kérdezem magamtól, hogy biztos akarom-e. De nagyon szeretem, szóval nem értem, hogy miért. A barátom már nagyon szenved, de csak az utóbbi pár hétben kezdett el noszogatni, hogy menjek el nőgyógyászhoz, és nekem ez így túl gyors és nem tudja elviselni, mert már annyira kívánja, hogy folyton erre gondol...ezzel engem is belevisz a depijébe:( Most mi legyen? Csak bizonytalan vagyok?

18/L


2011. márc. 25. 00:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
amig nem vagy benne tutira bizti, addig neee..
2011. márc. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Amíg nem 100%, addig ne tedd.
2011. márc. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

miért akar elküldeni nőgyógyászhoz? gyógyszer miatt? nehogymár el kezdjél gyógyszert szedni, mielőtt még lefeküdtél volna bárkivel is :S ez akkora baromság. csak azért mert fél hogy nem tudja felhúzni a gumit? hát győzze le ő is a félelmét. meg te is. normális hogy félsz, minden lány retteg az első előtt. de túl kell lenni rajta. nem lehet ilyen sokáig húzni, a pasik máshogy működnek.

feküdj le vele, utána majd mindig azt akarod, a szex a világon a legjobb dolog!!! a sz@rás után xD de ne legyél idióta, ne szedjél gyógyszert! és oltsd le a pasidat a nevemben!!!

pusza 19L

2011. márc. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

18 és 19 évesen, fél év együttjárás után, és főleg úgy, hogy imádjátok egymást? Nem is értem... Pedig én sem vagyok az elhamarkodott nemi élet híve, de itt már valóban "történhetne" valami. :)


Magaddal kell tisztában lenned, hogy mitől félsz? Miért nem akarod?

2011. márc. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Hi.

Ha kételkedsz, netedd...amúgyis függőséget okoz...


de komolyra fordítva a szót, NE azért feküdj le mert ő akarja, hanem azért, mert úgyérzed, teljesen készen állsz rá. Mondd el neki, hogy még félsz, bizonytalan vagy, és ha igazán szeret, akkor nem lesz gond neki ha várnia kell még pár hónapot..

2011. márc. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
00:05-össel egyet értek. Mi az, hogy el akar küldeni nőgyógyászhoz? Szerintem csak egy tartós, jól működő kapcsolatban érdemes gyógyszert íratni. Kezdetben érdemesebb gumival. Parasztság, hogy rád akarja erőltetni a dolgot, és még a védekezést is veled akarja lerendeztetni...Addig ne feküdj le vele, míg nem akarod igazán.
2011. márc. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Panda Péter ***** válasza:
én is egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy ne add be a derekad a noszogatásnak, ha igazán szeret, akkor kivárja azt, amikor már te akarod csinálni.
2011. márc. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ki várja ő, ha fél évig kell még várnia azt is... csak szenved -elég látványosan-, és rossz így látnom.:( Nem tud másra gondolni, csak arra, hogy már mennyire akarja. Mondtam neki, hogy ez így nem ok, de azt mondta, hogy nem tud ellene mit tenni.
2011. márc. 25. 00:19
 9/16 anonim ***** válasza:
ha ennyire szenved, akkor inkabb hagyd a francba..
2011. márc. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatotok rendben van? Van bármi okod, hogy ne bízz a barátodban vagy kételkedj a saját vagy az ő érzéseiben? Mert itt szerintem valami más bibi van, ha ennyire elzárkózol a szextől, ha úgy érzed nem ő az, akire vártál, akkor inkább szakítsatok. Egyébként nemtom, pettingnél is kielégül, nem? Akkor mi a probléma? Mit kell annyira szenvedni... Meg gondolkodj el azon is, mi tart vissza a szextől, csak magától mint új dologtól félsz, vagy mint fentebb írtam, az érzéseiddel van baj...
2011. márc. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!