Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasinak nagy szemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak nagy szemű barátnője volt, akkor bejöhet neki egy olyan csaj is, azaz lehet olyan barátnője, aki totál másmilyen, azaz kisebbek a szemei, meg totál az ellentéte az eddigi eseteinek?

Figyelt kérdés

és a hatalmas szemű csajok tetszettek neki meg azok, akik olyan japánosok,


nem ronda, csak más


2011. márc. 25. 02:40
 1/10 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy a nagy szeműek voltak az esetei, az a mindene, olyan mint a Christina Richi, meg a Mila Kunis, erre beleszerethet egy olyan nőbe aki olyasmi mint pl nem az eddigi eseteinek felelt meg, egy kis szemü csajba, olyanba mint pl Hayley Williams vagy pink stb
2011. márc. 25. 02:43
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinnem hogy a szem merete mervado lenne.

De amugy nekem eletmbe egy olyan csaj volt aki megtudott fogni,akire nem csak ugy neztem h megdugnam,aki irant ereztem is valamit.Szoval azhiszem h a szemelyiseg ,kisuharzas szamit.ha ez megvan, akkor tokmindegy h elvileg nem kimondottan az esetem, nagyon vonzani fog ,es gyonyorunek fogom latni.

2011. márc. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah azt kihagytam ,h az a csaj se volt kifejezetten az esetem,de a szemelyisegevel,viselkedsevel,kisugarzasaval nagyon megfogott.Es a tobbi olyan csaj aki elvileg az esetem kulsoleg, mind csak dugasra voltak jok,egyiket se tudtam volna szeretni.
2011. márc. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ekkora különbségeket szerintem észre sem vesz senki, hogy kinek mekkora szemei vannak.

Nem tudom, mi ez a nagy szemmánia, de nem te vagy az első, aki ilyet kérdez. Általában sosem a szemét nézem egy lánynak, hanem az egész kisugárzását.

Ha szimpatikus, meg amúgy jól néz ki, akkor olyan mindegy a szeme mérete. A srác sem a két szép szeméért volt a csajjal.

Nekem volt már magas barna, alacsony szőke barátnőm, teljesen ellentétei egymásnak, pedig mindig a magas szőke volt az ideálom. Nem ezen múlik. Komolyan.

2011. márc. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ti csajok tényleg úgy gondoljátok, hogy mi ilyen boncsolultan működünk, hogy csak ez jó vagy csak az? Meg ha neked kettővel több szál hajad van, akkor már mehetsz is a levesbe? Nem ilyenek vagyunk. Nem egy tulajdonság számít. Vagyis egy, de az nem külső jegy...
2011. márc. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ti csajok tényleg úgy gondoljátok, hogy mi ilyen bonyolultan működünk, hogy csak ez jó vagy csak az? Meg ha neked kettővel több szál hajad van, akkor már mehetsz is a levesbe? Nem ilyenek vagyunk. Nem egy tulajdonság számít. Vagyis egy, de az nem külső jegy...
2011. márc. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem, csak néha félreértésre adnak okot azemberek, fura beszólások, fura reagciók, ezzel nem másokat akarok aláminősíteni, hanem úgy érzem h én vagyok kevés másnak, de közben lehet h csak magamnak vagyok kevés, és ezt nem fogom fel, mer tudat alatt van és kivetítem másokra, és ezért haragszom, ők meg tehetetlenek. Azért kezd bennem tudatosulni pár dolog, de gyanakvó vagyok sokszor, pedig rég pont naiv voltam, betegesen azt hiszem h engem kihasználnak, hü*yének néznek és nem is féltékenységből zavar, hanem mert lehet h büszkeségből nem tudom, pedig nem vagyok egy nagyképű önimádó tipus, sőt túlságosan nem.
2011. márc. 25. 07:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem 20 éves koromig a szőkés, vagy vörös rövid (!) hajú lányok jöttek be, addig 2 barátnőm volt, egyik szőke másik vörös, nagy mellel, sminkeltek...


20 évesen összejöttem a mostani barátnőmmel, barna derékig érő haj, kis mell, természetes szépség, sose sminkel... imádom, gyönyörűnek tartom, és nem is értem már, miért tetszettek eddig a tök más stílusú lányok.


Hidd el, ha valaki nem csak a kinézetedre és egy jó dugásra hajt, akkor a legkevésbé se fogja érdekelni, hogy mekkora a szemed az előző barátnőihez képest...

2011. márc. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokkal megfogóbb egy lányban az egész kisugárzása, mint h "mekkora a szeme" esetleg a mellei v stb, nem annyira a külső a fontos szerintem. Ha ezt el tudod fogadni, és el tudod hinni, hogy minden azonmúlik, valójában milyen ember vagy, sokkal sikeresebb lehetsz, mint ha fölnyomsz az arcodra minden reggel 6kiló műanyagot, hogy "jól nézz ki"..
2011. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A barátomnak mindig is szőke, nagymellű barátnői voltak 90%-ban. Ráadásul undorítóan festett szőke, olyanok, hogy még véletlenül se álljon jól a gazdájának. Egyetlen egy lány volt, akit rajtam kívül szeretett, szenvedett érte hónapokig, szerelmes volt belé. Totál természetes, lapos, kis mellű, barna hajú lány volt. Én pedig nagymellű fekete hajú vagyok, és 1 éve együtt vagyunk....
2011. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!