Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbíznál a párodban, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbíznál a párodban, ha egyszer azt hitted csajozik/nem csallt meg/, de még sem tette?

Figyelt kérdés
volt egy két dolog ami arra utalt de időpontok meg más dolog nem is egyezett.bővebben nem fejtem ki.sülve főve eggyütt vagyunk egy műszakban,de mégis az jár a fejedben hogy nem tutsz megbízni benne,pedig egy nagyon őszinte ember.tényleg szuper minden,nincs mire panaszkodom,és nem érzem h lenne baj.
2011. márc. 25. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha én benéztem valamit, miért kellene őt büntetnem?
2011. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. Azt hitted, csajozik, de nem tette, egy arany ember, akkor most mi a baj?
2011. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen nők,egyszerűen korlátoltak vagytok.Ráadásul minden az agyatokban dől el,tökéletes férfit akartok,de olyan nincs.Találtok egy hibát,összedőlnek az álmaitok,azután már nem is vagytok képesek jól érezni magatokat.Tisztelet a kivételnek.Ámen.21/F
2011. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak én nem értem, hogy akkor itt mi is ad okot a bizalmatlanságra???

Mert azt írod, hogy nem volt semmi megcsalás, és hogy hűséges stb. Maximum a te fejedben lehet baj akkor, ha még ezek után is bizalmatlan vagy...

2011. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeresd amíg szeretheted. Hülyeség félni.
2011. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!komolyan mondom igazatok van,a nők legalábbis én képesek vagyunk rosszat látni,ahogy a srác is írta,ez tök így van.de akkor is félek,és ezt sokszor felhozom neki,tiszta gügye vok,komolyan mondom,szeptemberben leszünk 5éves h együtt vagyunk.de annyi rossz van mostanában sok az olyan ember nő meg férfi akik képesek félre lépni.és féltem a párom.és igen talán alaptalanul.bemesélem magamnak a hülye dolgokat.és tényleg így rossznak látok dolgokat.köszi még egyszer.csak kell egy kis biztatást,persze páromtól is kapok érzem h szeret dicsér stb.
2011. márc. 25. 14:47
 7/7 anonim ***** válasza:
ok nélkül nem leszel féltékeny, mondjuk igaz vannak olyan nők akik ok nélkül is azok :)csatlakozom az előttem szólokhoz
2011. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!