Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Melyik típusú fiú jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik típusú fiú jön be inkább és miért, melyikkel járnátok szivesebben?

Figyelt kérdés

tudom, hogy mindenkinek más tetszik, de majd a válaszokból kiszűrném, hogy az itt lévők lányoknak mégis melyik.kérlek indokoljatok is


1:udvarias, de mindenki keménynek könyveli el,keveset beszél, nem feltétlenül vicces, szűkszavú,nagyon nehezen nyílik meg, de ha vki megismeri közelebbről rájön, hogy belül valójában mennyire vágyik arra hogy szeressék és ragaszkodó


2:szófosó,közvetlen,"mindenki" szereti jó beszólásai és humora miatt, mindenkivel állandóan beszél, hamar megnyílik és kedves


2011. márc. 25. 20:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a második. Szeretem, ha egy fiú vidám és megnevettet, lehet vele beszélgetni, és nemcsak a sarokban gubbaszt kukán arra várva, hogy majdcsak ráakad valaki. De ha túl harsány, az már nem tetszik.
2011. márc. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Mindkettő jól hangzik.
2011. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Első. Jó érzés, ha valaki nem mindenkinek nyitja meg úgy, olyan szinten magát, csak nekem.:)
2011. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
de most mondjuk csak két ilyen fiú maradt a világon, tehát az hogy "olyan amiben mindekettő megvan" olyan opció tegyük fel nincs
2011. márc. 25. 20:58
 5/21 A kérdező kommentje:
ja az lemaradt hogy kort is írjatok kérlek a válaszok után, és köszönöm az eddgieket
2011. márc. 25. 20:58
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

szélsőségek közül inkább az első, de de nekem is csípőfogóval kell mindent kiszednem belőle, meg egyfolytában punnyad az már nem tetszik.

azért élni is tudni kell.

23N

2011. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Első sokkal jobb. 21/N
2011. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Mentifantezsvér ***** válasza:
76%
2. :) szeretem a közvetlen és szófosó dilis alakokat :P mert olyanok mint én :D
2011. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

én is szófosó dilis alak vagyok, de nincs barátnőm.

most akkor hogy is van ez ? :D

2011. márc. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszönöm tehát eddig gyakorlatilag az első vezet.válaszokat (korral együtt) továbbra is várok
2011. márc. 26. 09:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!