Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek mond valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mond valamit a romantika? Na most nem a nyálcsorgatásról van szó hanem a szerelemről és a romantikáról.

Figyelt kérdés
Van akinek nagyon is sokat számít?
2011. márc. 25. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon hangulatember vagyok, de vannak olyan napjaim amikor nagyon is sokat számít a romantika.
2011. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én meg csinálnám ha hagynák:)
2011. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy mond-e valamit?:)

Nem szeretem az ilyen tömegen alapuló szórakozási formákat, mint a diszkó meg stb, így ha lenne szerelmem (a magamfajták után nem igazán kapkodnak ám a hölgyek) akkor el tudnék képzelni ilyeneket, hogy kettesben összebújva naplemente nézés, tiszta nyári éjszakákon valami mezőn elnyúlni és nézni a csillagokat, édeskettesben andalogni valahol stb... Remélem ezek nem nyálas dolgok. :)

19/F

2011. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, mond. Épp szerelmes vagyok, meg romantikus típus is :D:D
2011. márc. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 3. válaszolóval értek egyet. Csak hát nektek nem ez kell, hanem a megnyerő külső.
2011. márc. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hehe, imádom ezeket a hülye csalódott hapsikat, ez az, legalább kibuknak a hülyék, akik csak általánosítani tudnak, de tenni semmit se, hogy normális nőt fogjanak.
2011. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert te aztán tudod, én mit teszek és mit nem, h normális nőt fogjak. Mondjuk most már semmit, mert feladtam. Ha egyszer egy másik testben ébredek, majd újra próbálkozom.
2011. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ezazzzzz ... itt már harc folyik

nem minden a külső amúgymeg

de azért kíváncsi vok hogy az utolsó válaszoló mennyire helyes .. mert tuti az ..??hihihi:D:D:D

2011. márc. 28. 18:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nagyon... </irónia> :D
2011. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!