Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, akivel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel nagyon úgy látszik hogy összejövök, mert mondja mindig hogy bejövök neki stb. És azt mondta hogy holnap, beszélgetünk egyet rendesen, és szerintem mondani fogja hogy szeret meg minden. (? )

Figyelt kérdés

Nem is ezzel van a gond, de még nem csókolóztam, és ő meg már tuti igen. Nem tudom mit tegyek, pár tipp??

És azt ne mondjátok hogy ne törődjek vele, hanem majd jön magától, mert nem tom. :DD

Előre is köszönöm.


2011. márc. 27. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig majd jön magától :D
2011. márc. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor moss fogat
2011. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1: ne töprengj, ne is foglalkozz előre a kérdéssel

2: legyél laza és természetes


sok sikert

2011. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az alap hogy fogat mosok, naponta kétszer. Nem azzal van a gond. Csak parálok, hogy lesmárol, vagy pedig csókolózunk?:D

Mert azért van különbség. :S :DD

2011. márc. 27. 23:04
 5/8 anonim ***** válasza:
hány éves v?
2011. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem egy este hívd ki.Kicsit biztos hűvös lesz,igy majd leültok valahova és ne tarsatok egymást között méteres távolságot.Huzd magadhoz közel és a kellő pillanatba tudni fogod , hogy mikor kell lesmárolni.Kicsit túl romatikus lehet ez egy fiúnak , de hidd el a legtöbb lány egy ilyen csókra emlekszik a legtovább.Sok sikert!
2011. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem légy laza, és hagyd hogy jöjjön aminek jönnie kell:)...ne gondolkozz előre rajta...bár az első csók ming százszor jobb, mint ahogyan elgondoljuk :) Csak add át magad az érzésnek, s meglátod milyen jó lesz, és a lánynak is tetszeni fog:) Sok sikert!! és remélem összejösztök! ;)
2011. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :D

Amúgy azóta már összejöttünk, és megvolt az első csók. xD:DD

Azóta már teljesen megszokottan csináljuk, de a smárolásnál még nem tartunk, és azt még télleg nem tudom. xD :DDD

2011. ápr. 1. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!