Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet az, hogy imádom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy imádom a barátnőm, de a szexben valamiért mégis mást kívánok?

Figyelt kérdés
Hozzátartozik az igazsághoz, hogy a szexuális életünk elég silány, vagyis inkább nulla :-( Valahogy úgy érzem, hogy gusztustalan dolog lenne megcsalni, de mégis, az utcán a jó testű nőket úgy bámulom, mint aki még nem látott embert. Barátnőm kicsit molett, de azt hiszem sok, nagyon sok férfi álmodna ilyen feleségről a tulajdonságai miatt. Azonban a szex az halott ügy. És rettenetesen el vagyok keseredve, mert igazán tisztelni kéne inkább azokért a dolgokért, amiket megtesz értem, mégis valahogy testileg másra vágyom :-( :-( :-(
2011. márc. 30. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vigyetek az ágyba vmi új dolgot.Ha mindig csak a normál szex megy,úgy jó hogy megunod a barátnődet az ágyban.
2011. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

A szex mindig ilyen silány volt, vagy szak egy ideje? Meg kíváncsiságól, mióta vagytok együtt, és ez állapot mióta tart?


Amúgy és is azt javaslom amit az előttem szóló, pl.: szerepjátékot. Valami jó kis cselédruha satöbbi :)

2011. márc. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Hány éves vagy?

Velem ugyan ez volt a helyzet, csak én vagyok a lány. Sajnos a mi kapcoslatunk hamar szakítással végződött. Javaslom nektek is, nem rossz szándékból, csakhát igen rosszul tud esni a barátnődnek egy ilyen dolog.

2011. márc. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
En 29 vagyok, baratnom pedig 27. Es most igy visszagondolva ilyen volt mindig (ugyanaz a poz), csak hat az elejen meg hatalmas volt a szerelem. Most is szeretem, de letisztultak a dolgok. A kapcsolatunk amugy mar 4 eve tart. Eleinte meg ugy ereztem, hogy akarja o is, szinte naponta volt valami, manapsag pedig jo, ha heti-ketheti(!) egyszer. Es hat ezt igy nagyon betegnek tartom :-(
2011. márc. 31. 00:16
 5/12 anonim ***** válasza:
A szex igenis alapja egy párkapcsolatnak! Ez nélkül áltatás az egész. JÓ szex nélkül nem párkapcsolat hanem barátság.
2011. márc. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A szex tényleg létszükséglet egy kapcsolatnak.Ha ennyire silány ahogy mondod,probáljatok ki uj dolgokat,és uj pozt is.Ha nem megy többszöri probálkozás után akkor szerintem halott a kapcsolatotok is.

22L

2011. márc. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hm, hat, szomoruan olvasom a valaszokat, de persze varhato volt. Igazabol en nyitott lennek barmire, de mar belefaradtam abba, hogy allandoan en kezdemenyezzek valami ujat, abba, hogy mindig csak en akarom kicsit feljavitani a minoseget :-( Rettenetesen szeret, ez latszik is rajta, megtenne kettonkert barmit, de enelkul elegge semmilyen :-(
2011. márc. 31. 21:46
 8/12 anonim ***** válasza:

ha bármit megtenne érted, akkor miért nem beszéled meg vele, hogy mi a baj?

ha meg akar tartani, akkor ezen változtatni kell. új helyek, új pózok, élmények...

2011. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1. Beszélj vele erről, hogy ha téged akar továbbra is, akkor ez fontos dolog az életben mindkettőtöknek.

2. Ha megijedt hogy vége lehet a kapcsolatnak, tanítsd meg!


Engem a mostani párom vitt bele hogy kell érzékien stb...

Első pár alkalommal. Aztán mivel meg akartam őt tartani és szeretem tiszta szívből, beletanultam. Most vallotta be hogy volt pár barátnője, de én vagyok a legjobb a szexben. Pedig szűz voltam mikor megismertem!

Tanítsd! Remélem belátja, hogy ez mennyire fontos egy kapcsolatban!

2011. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szex közben paskol egy román vendégmunkás fenekét ha mást kívánsz.
2011. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!